CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
visemaggi
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 14 Apr 2010, la 10:01
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: sebastian ionescu (13 Apr 2010, 11:53)
Salut, Sebastian!
Daca doresti sa-i intrebam pe organizatori despre situatia codului tau, te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne dai toate detaliile de mai sus si sa adaugi, in plus, un numar de telefon la care sa poti fi sunat de catre organizatori si datele cu care te-ai inscris in promotie (nume, prenume, adresa postala completa). Noi le vom transmite toate aceste informatii si ii vom ruga sa verifice, apoi iti vom transmite raspunsul lor pe e-mail.
Publicat de sebastian ionescu, in 13 Apr 2010, la 11:53
Raspunde Citeaza
am participat la un concurs (acela cu codul de pe ambalaj)si am fost sunat
cum ca am castigat un blender
mi s-a spus sa trimit ambalajul la op15 cp60
am copie de pe ambalajul castigator(cod)
as vrea sa stiu daca mai este valabil sau nu
Publicat de Moderator 1, in 19 Apr 2008, la 23:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Florica hristea (19 Apr 2008, 22:49)
Salut, Florica!
Nu are sens sa fii malitioasa. Promotia Maggi a disparut din sectiunea de pe site destinata promotiilor active, din simplul motiv ca a expirat. Gasesti in arhiva noastra pagina dedicata acestei promotii. Iti reamintim ca pe homepage si la categorii nu gasesti decat promotii aflate in curs de desfasurare. Promotiile si concursurile care au fost prezentate pe site si care si-au incheiat perioada de valabilitate se regasesc in sectiunea de arhiva.
Publicat de Florica hristea, in 19 Apr 2008, la 22:49
Raspunde Citeaza
dece a disparut promotia maggi?Din cauza corectitudinii?
Publicat de Moderator 1, in 23 Mar 2008, la 19:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: alina noea (21 Mar 2008, 23:29)
Unde nu se deschide, Alina?
Pe site-ul nostru, www.infopromotii.ro, sau pe www.visemaggi.ro? Ambele site-uri merg bine si au fost verificate. Spune-ne ce ti se pare ca nu merge, ca sa stim sa te sfatuim la obiect. Succes!
Publicat de alina noea, in 21 Mar 2008, la 23:29
Raspunde Citeaza
toate celelalte rubrici se deschid REGULAMENT,CASTIGATORI,numi cea pe care scrie inscriete nu se deschide.mi se pare o minciuna
Publicat de Moderator 1, in 20 Mar 2008, la 16:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: alina noea (19 Mar 2008, 23:08)
Salut, Alina!
Cauta promotia Maggi pe site-ul nostru, in categoria "Alimente, bauturi", da click pe titlu si se va deschide pagina dedicata promotiei. Acolo, in dreapta imaginii, ai toate instructiunile pentru participare. Iti dorim mult succes!
Publicat de alina noea, in 19 Mar 2008, la 23:08
Raspunde Citeaza
doresc sa stiu cum pot inregistra codul de pe ambalajul maggi
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media