CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-23 mesaje din 23
unde sunt restul castigatorilor ?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 14 Dec 2009, la 18:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (01 Dec 2009, 15:13)
Salut!
Lista castigatorilor a fost completata.
Mult succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Dec 2009, la 14:53
Raspunde Citeaza
Salut! Organizatorii ne-au trimis spre publicare numele a inca 2 castigatori validati. De la ultimii 3 se mai asteapta datele finale pentru validare.
Spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Dec 2009, la 16:37
Raspunde Citeaza
Salut!
Organizatorii ne-au transmis urmatorul mesaj:
"Pana pe 18 decembrie vom finaliza validarea ultimilor 5 castigatori. Multumim pentru intelegere."
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 02 Dec 2009, la 12:49
Raspunde Citeaza
Salut!
Am transmis intrebarea ta organizatorilor si speram sa primim cat de curand posibil lista finala a castigatorilor.
Publicat de anonim_2519, in 01 Dec 2009, la 15:13
Raspunde Citeaza
Bun, au mai aparut 5 castigatori, si restul de 5 (pana la 50) unde sunt? Sunt cumva anonimi? Au 30 de rezerve de contactat, cred ca pot gasi inca 5 castigatori pe care sa-i valideze! Rog Moderatorul sa se intereseze, poate nu vor aparea in 2010! Multumesc anticipat!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Nov 2009, la 15:23
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (19 Nov 2009, 23:59)
Salut!
Tocmai am primit si publicat numele a inca 4 castigatori validati. Urmeaza sa completam in curand toata lista. Spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 Nov 2009, la 18:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (19 Nov 2009, 23:59)
Salut, anonim_2519!
Te asiguram ca nu este vorba despre dezinteres din partea companiei Colgate-Palmolive. Am discutat cu organizatorii acum cateva zile si erau foarte necajiti ca validarile castigatorilor si expedierea premiilor intarzie, din cauza unor complicatii logistice independente de vointa lor. Aum se fac eforturi pentru a recupera intarzierile.
Conform procedurilor Infopromotii, vom semnala in cel mai scurt timp mesajul tau organizatorilor.
Iti dorim un weekend minunat si o saptamana cu multe succese, inclusiv la premii.
Publicat de anonim_2519, in 19 Nov 2009, la 23:59
Raspunde Citeaza
Si la rezerve cand se apeleaza ca lista de castigatori nu este completa. Din 30 de rezerve cred ca 10 pot fi validati. Mi se pare lipsa de interes din partea COLGATE - PALMOLIVE. Rog Moderatorul sa se intereseze ca el are mai multa trecere decat noi. Multumesc anticipat!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 Nov 2009, la 16:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: levente jozsa (12 Nov 2009, 11:01)
Salut, Levente!
Dupa cum ti-am raspuns si pe e-mail, organizatorii au lamurit situatia ta. Spor la premii in continuare!
Publicat de levente jozsa, in 12 Nov 2009, la 11:01
Raspunde Citeaza
BUNA ZIUA.. Organizatori promotiei Ajax nu a raspuns la ultima mea intrebare in legatura cu castigul,nu stiu de ce? Va rog frumos sa mai intrebati odata, multumesc frumos. RAMIN CU RESPECT.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Nov 2009, la 16:57
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: levente jozsa (30 Oct 2009, 21:16)
Salut, Levente!
Am primit mesajul tau pe e-mail cu toate datele necesare si l-am transmis organizatorilor; speram sa primim in curand un raspuns pentru tine. Te tinem la curent, asa cum am promis.
Publicat de levente jozsa, in 30 Oct 2009, la 21:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: levente jozsa (28 Oct 2009, 09:22)
Buna seara.... Am primit 3sms de la promotia Ajax cu textul ca am cistigat geam termopan de la Veka am trimis prin fax toate bonurile de casa. As vreau sa intreb de la organizatori ca am cistigat de 3 ori sau numai odata? multumesc... sunt JOZSA LEVENTE ODORHEIU-SECUIESC..
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 28 Oct 2009, la 13:32
Raspunde Citeaza
Toti castigatorii validati vor fi contactati in cel mai scurt timp de VEKA Romania SRL, care le va trimite prin curier voucher-ul in valoare de 500 de euro constand in ferestre termopan de la VEKA.
Publicat de levente jozsa, in 28 Oct 2009, la 09:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (27 Oct 2009, 19:15)
Buna ziua . Ieri seara am fost sunat de COLGATE PALMOLIV si am rezolvat problema ,o sa ma sune cei de la firma WECA Romania,multumesc..
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Oct 2009, la 19:15
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: levente jozsa (23 Oct 2009, 13:39)
Draga Levente Jozsa, am vorbit cu organizatorii si despre mesajul tau si te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui numele, prenumele, adresa postala completa si numarul tau de telefon, pentru ca organizatorii sa poata verifica situatia premiului tau. Te rugam sa nu uiti sa specifici numele promotiei, ca sa stim despre ce este vorba.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Oct 2009, la 19:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dana d (24 Oct 2009, 17:35)
Draga Dana D, am vorbit cu organizatorii despre mesajul tau si te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui numele, prenumele, adresa postala completa si numarul tau de telefon, pentru ca organizatorii sa poata verifica situatia premiului tau. Te rugam sa nu uiti sa specifici numele promotiei, ca sa stim despre ce este vorba.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 26 Oct 2009, la 14:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dana d (24 Oct 2009, 17:35)
Draga Dana, am transmis mesajul tau organizatorilor si suntem siguri ca situatia se va lamuri in curand.
Spor la premii in continuare!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 26 Oct 2009, la 14:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: levente jozsa (23 Oct 2009, 13:39)
Salut, Levente!
Am transmis organizatorilor mesajul tau si speram sa primim in curand un raspuns pentru tine. Te tinem la curent.
Publicat de dana d, in 24 Oct 2009, la 17:35
Raspunde Citeaza
eu am sunat joi si domnisoara care mi-a raspuns mi-a spus ca persona care se ocupa de premii este bolnava si va reveni probabil luni. mi-a spus sa mai trimit o data faxul dar probabil se redirectionaza ; trimiteti-l la 0212095038 inca o data si spuneti-ne si noua ce ati facut .Mie pe recipisa de la fax imi iese ca mesajul este redirectionat pe 021...37; am rugat-o pe d-na de la Posta sa tasteze numarul in fata mea ,am crezut ca e o greseala si in loc sa tasteze ...38 a format 37 cum iese imprimat pe recipisa, dar nu s-a facut nici o greseala. Cred ca la fel s-a intamplat si in cazul dumneavoastra. Incercati luni sa mai sunati , eu am inteles ca luni se vor ocupa de validare.

Va rog sa ne spuneti si noua ce ati facut...eu deja m-am resemnat , poate n-a fost sa fie. Nu mai am timp ( am un examen important in 3 saptamani ) si nici "nerv" sa mai insist; persona respectiva mi-a spus ca daca sunt aproape ,sa merg la sediul lor cu actele solicitate deci, daca credeti ca merita puteti merge dumneavoastra la ei...

Va doresc sa va bucurati de premiu !
Publicat de levente jozsa, in 23 Oct 2009, la 13:39
Raspunde Citeaza
Buna ziua am cistigat cu Ajax geam termopan am fost validat ,dar pina acuma nu am fost contactat telefonic,cum sa revendic premiul astept raspuns multumesc..la nr tel ce este dat la site 0212095067 nu raspunde nimeni.
Publicat de dana d, in 22 Oct 2009, la 14:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dana d (21 Oct 2009, 12:32)
Draga Moderator, multumesc pentru mesaj !
Am sunat la numarul de telefon indicat si totul s-a rezolvat in 2 minute : o domnisoara foarte draguta mi-a explicat ca s-a produs o incurcatura si nici eu nu am vreo vina, trimitand faxul cu datele solicitate ,asa cum nici compania nu are vreo vina pentru ca nu le-a primit...in concluzie , o sa mai trimit o data datele solicitate ( asa cum ii sfatuiesc sa faca si pe ceilalti castigatori care nu au fost contactati).
Imi cer scuze companiei pentru unele comentarii si multumesc pentru promptitudinea cu care s-a lamurit situatia.
Pe viitor, ar fi de dorit o comunicare mai buna din partea companiei cu clientii ( mai multe modalitati de a lua contact cu persoana potrivita in cazul unor neintelegeri : de exemplu : pe email " in atentia...", tel. " pers de contact ...", etc) pentru a nu mai ajunge ca eventualele disfunctionalitati sa nu mai fie lamurite "in vazul lumii" fie ea si informatice...
O zi buna tuturor !
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 22 Oct 2009, la 11:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dana d (21 Oct 2009, 12:32)
Draga Dana,

Organizatorii promotiei ti-au transmis urmatorul raspuns:

"Va rugam respectuos sa ne contactati la nr de telefon 021 209 50 67 si sa ne comunicati numele complet si numarul de telefon/ numarul de bon cu care ati participat la promotie, pentru a va identifica in lista de castigatori extrasi ca urmare a tragerii la sorti. Este posibil ca faxul dumneavoastra sa nu fi intrat la noi.

Momentan suntem in proces de finalizare a validarii castigatorilor si vom afisa pe www.infopromotii.ro si restul de castigatori, pana la 50, conform validarii lor. In cazul in care toti cei 50 de castigatori nu pot fi validati, fie pentru ca nu indeplinesc conditiile de validare conform regulamentului, fie ca nu au trimis datele pe fax, vom apela fireste la rezerve. La tragerea la sorti am extras si 30 de rezerve, si acest lucru este demonstrat prin procesul verbal care s-a intocmit in momentul tragerii la sorti, in prezenta unui avocat.

Faptul ca exista printre castigatori 2 membri ai aceleiasi familii nu tine de noi, ci doar de noroc, pentru ca acea familie a trimis foarte multe SMS-uri cu foarte multe bonuri de casa si norocul a facut sa fie extrasi ambii, din multitudinea de SMS-uri trimise de ei, si putem dovedi acest lucru prin procesul verbal intocmit in momentul tragerii la sorti.

Va rugam sa nu trageti concluzii pripite. Ne respectam si tratam in mod egal fiecare client/ participant/ castigator. Ne bucuram ca sunteti printre castigatorii anuntati si va rugam sa ne contactati pentru a stabili exact ce s-a intamplat cu faxul dvs (nu putem pe baza id-ului "dana d" sa va identificam in lista castigatorilor si nici nu va putem ruga sa va postati nr de telefon personal si numele dvs pe un site public, de aceea va rugam pe dvs sa ne contactati)"

Cred ca acest raspuns vorbeste de la sine despre seriozitatea companiei si demonstreaza ca unele aprecieri pe care le-ai facut sunt cel putin... neinspirate.
Publicat de dana d, in 21 Oct 2009, la 12:32
Raspunde Citeaza
ce s-a intamplat cu restul castigatorilor?
ma numar printre ei si nu am fost nici acum contactata...sa nu-mi spuna ca nu m-a putut contacta ca ma supar.am trimis faxul( am pastrat copie si chitanta dupa fax ), dar oamenii de la Colgate sunt niste neseriosi.
nu ma asteptam la asa ceva de la o astfel de companie, mi se pare rusinos !
dar sa zicem ca printr-o minune nu au putut fi contactati cativa castigatori; unde sunt rezervele ? sa nu mai zic ca sunt 2 castigatori probabil sot-sotie si nu mi se pare etic...
am ramas cu o impresie deosebit de proasta despre seriozitatea companiei si asta arata cat respect are pentru consumatori...nu voi mai participa la nici un concurs-promotie organizata de ei pentru ca m-am convins ca sunt ...tepari si nu au respect fata de consumatori . am participat si am castigat la promotii organizate de companii mai mici , dar s-au comportat impecabil (si n-am ramas cu ideea ca as cere de pomana desi promotia a fost organizata de ei, nu m-am dus eu la ei la cersit !) rusine!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-23 mesaje din 23
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media