CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
reclamatie
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 Mar 2010, la 18:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: cristian cristescu (19 Mar 2010, 14:46)
Dragii nostri Ramona si Cristian, ne bucuram foarte mult ca s-a lamurit situatia.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Mar 2010, la 20:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: cristian cristescu (19 Mar 2010, 14:46)
Draga Ramona (sau Cristian),
am primit mesajul tau pe rubrica de contact si luni luam legatura cu organizatorii respectivei promotii, iar situatia se va lamuri. Cel mai probabil, a fost o neintelegere. Te tinem la curent pe e-mail.
Publicat de cristian cristescu, in 19 Mar 2010, la 14:46
Raspunde Citeaza
Asa ceva nu am mai vazut....dupa ce ca oricum castigi extrem de greu un premiu,nici macar nu ti-l trimit.Campania Delikat Ghici cine vine la masa-seriozitate si profesionalism zero.Imi astept 600 de lei castigati de aproape 5 luni de acum si nu mai am sperante ca vor veni.Nu inteleg de ce mai fac un regulament daca tot nu au degand sa-l respecte,cica iti trimit premiul in 30 de zile.....hhahaha.poate 130 de zile.Mai astept putin si ma duc la protectia consumatorului ca nu se mai poate asa ceva-traim intr-o tara de hoti si nesimtiti.
Cristescu Ramona Georgiana sunt,castigatoare a unui frigider si 600 de lei (care nu mai ajung de vreo 4 luni)in promotia Ghici cine vine la masa terminata de 2 luni de acum.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media