CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
promotie UNIREA
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 09 Sep 2009, la 01:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: luminita radu (08 Sep 2009, 23:41)
Salut, Liliana!
Maine expira perioada de revendicare a premiilor pentru promotia Unirea. Iata un fragment din regulament:

"Posesorul unui dop castigator poate suna la numarul de telefon 021.272.32.22 inscris, de asemena, pe contraeticheta produselor, revendicandu-si astfel premiul.
Acordarea premiului se va face pe baza prezentarii si predarii dopului castigator si a actelor de identitate la unul din magazinele participante si indicate de operatorul infoline (conform listei agreate de catre Organizator).
Premiile pot fi revendicate pana cel tarziu pe data de 10.09.2009. Dopurile promotionale castigatoare isi pierd valabilitatea dupa aceasta data."

Daca doresti sa consulti intregul regulament al promotiei "Te uiti in dop, castigi pe loc. Cand viata e grea, te sustine Unirea!", il gasesti in sectiunea arhiva (meniul din stanga).

Asadar, pentru a-ti revendica premiul, trebuie sa suni maine la numarul de telefon indicat si operatorul de la infoline iti va explica in ce mod poti intra in posesia premiului. Grabeste-te! Daca suni maine seara sau poimaine, va fi deja prea tarziu.

Daca intampini dificultati, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si spune-ne problema, numele promotiei, numele si prenumele tau, un numar telefon la care sa poti fi apelata. Succes!
Publicat de luminita radu, in 08 Sep 2009, la 23:41
Raspunde Citeaza
Am cumparat o sticla de coniac UNIREA( chiar in pertioada promotiei, dar nu mai am bonul fiscal), produs de S.C. EUROAVIPO GRUP S.A. Ploiesti si nu am dat importanta sticlei. Dupa o saptamana m-am operat de hernie de disc si aflu acum, dupa 5 saptamani, la data de 08.09.2009, de ziua fetitei mele Maria, ca sticla are un capac cu castig. Pe ea scrie clar ca promotia a fost in perioada 01.05.- 31.08.2009. Sub capac scrie ca am castigat o sticla identica, de 500 ml. Cui ma adresez? Vreau un raspuns urgent.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media