CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
promotia delma
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Mar 2009, la 14:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: DANIELA MIHAELA OPREA (23 Mar 2009, 14:12)
Draga Daniela,
Te-am rugat sa ne scrii folosind rubrica de contact, pentru a iti proteja datele personale.
Nu ne-ai spus pe ce adresa de e-mail ai trimis declaratia.
Dupa cum ti-am scris si pe e-mail zilele trecute, trebuie sa trimiti capacul cu codul castigator pe adresa CP 142 OP 5 Bucuresti, in cel mai scurt timp posibil.
Grabeste-te!
Publicat de DANIELA MIHAELA OPREA, in 23 Mar 2009, la 14:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: DANIELA MIHAELA OPREA (23 Mar 2009, 14:12)
AM CONTACTAT NR DE TELEFON DE NENUMARATE ORI LA 0800150150 SI NIMENI NU MI-A RASPUNS VA ROG NU VREAU SA PIERD PREMIUL IAR ADRESA DE MAIL DANIELA_MIHAELA29@YAHOO.COM
Publicat de DANIELA MIHAELA OPREA, in 23 Mar 2009, la 14:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (20 Mar 2009, 10:58)
DA DECLARATIA AM TRIMISO PRIN CALCULATOR IAR ADRESA MEA ESTE URMATOAREA OPREA DANIELA MIHAELA STRADA DUNARII BL I22 SC B AP 21 ALEXANDRIA JUD TELEORMAN TELEFON 0751094794 CE SA FAC MAI TRIMIT CAPACUL SINGUR SAU IMI TRIMITETI O DECLARATIE PRIN POSTA VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 Mar 2009, la 10:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: DANIELA MIHAELA OPREA (19 Mar 2009, 15:00)
Daniela,
Unde ai trimis declaratia "pe calculator"?
Te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui cum ai trimis declaratia, numele, prenumele si adresa postala si un numar de telefon la care sa poti fi eventual contactata.
Ai grija sa-ti completezi cu grija adresa de e-mail, ca sa iti putem raspunde. Indata ce primim mesajul tau cu toate detaliile, vom lua legatura cu organizatorii pentru tine.
Succes!
Publicat de DANIELA MIHAELA OPREA, in 19 Mar 2009, la 15:00
Raspunde Citeaza
NU AM CUM SA PRINTEZ DECLARATIA PE CALCULATOR DEOARECE NU AM IMPRIMANTA DAR DACA TRIMIT CAPACUL PE ADRESA RESPECTIVA ESTE LUAT IN CONSIDERARE DEORECE A-TI VAZUT DECLARATIA PE CARE AM TRIMOISO PE CALCULATOR VA ROG SA-MI RASPUNDETI URGENT PENTRU CA TIMPUL ESTE FFF SCURT
VA MULTUMESC
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 Mar 2009, la 19:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: DANIELA MIHAELA OPREA (18 Mar 2009, 09:58)
Draga Daniela,
daca nu ai primit raspunsul nostru inseamna ca nu ne-ai scris de pe o adresa de e-mail valida. NU EXISTA ADRESE DE E-MAIL CARE SA INCEAPA CU www.nume@cevreitu.com.

Daca adresa ta nu este valida, raspunsul nostru nu ajunge la tine. Am inlaturat partea cu www. cand ti-am scris, dar se pare ca nu era singura greseala pe care ai facut-o tu la introducerea adresei.

Ti-am scris ca pentru validare trebuie sa descarci din nou declaratia din pagina promotiei respective (o gasesti in arhiva), sa o printezi, completezi integral, semnezi si datezi si sa o trimiti, conform regulamentului, la CP 142 OP 5 Bucuresti, impreuna cu capacul produsului pe care se gaseste codul unic extras castigator in cel mai scurt timp posibil.

Noi acordam atentie maxima tuturor mesajelor pe care le primim, dar tu nu ai acordat atentie adresei de e-mail mentionate in formularul de contact. Data viitoare fii mai atenta!
Publicat de DANIELA MIHAELA OPREA, in 18 Mar 2009, la 09:58
Raspunde Citeaza
VA ROG FRUMOS SA-MI DATI UN NR DE TLF UNDE SA AFLU UNDE TRIMIT CAPACUL; NIMENI NU A LUAT IN SEAMA MESAJUL TRIMIS ACUM CATEVA ZILE SUNT PE LISTA CASTIGATORIL;OR DAR NU AM PRIMIT PLICUL CU DECLARATIA
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 10 Mar 2009, la 14:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: eugenia sistac (10 Mar 2009, 11:35)
Salut, Eugenia!
Dupa cum am anuntat de nenumarate ori pe acest forum, la discutia dedicata acestei promotii si in altele, conform regulamentului campaniei Delma, premiile vor fi expediate castigatorilor validati pana pe data de 31 martie. Expedierea coletelor este in plina desfasurare, asa incat iti vei primi premiul acasa, cel mai tarziu in primele zile ale lunii aprilie.
Publicat de [Cont sters]: eugenia sistac, in 10 Mar 2009, la 11:35
Raspunde Citeaza
am trimis si eu un cod la promotia delma un sandwichmaker..... si am fost anuntat telefonic cu f f foarte mult timp in urma ca am castigat, am primit plicul in care trebuia sa imi dau acordul sau cam asa ceva eu lam trim inapoi si am vazut ca am aparut si la castigatori unde scrie validat dar inca nu am primit nimic. dc nu am primit? sau cand voi primi premiul????????????????????????????????????????????????????

Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media