CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
promotia axion
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 17 Aug 2009, la 12:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_3349 (15 Aug 2009, 12:32)
Validarea castigatorilor presupunea trimiterea pe fax a unor documente, intr-un timp relativ scurt; au fost cazuri cand nu s-au primit acele documente, si atunci s-a apelat la rezerve; au fost cazuri cand faxurile au fost ilizibile si a fost nevoie sa fie trimise din nou... toate aceste lucruri au generat o oarecare intarziere. Credem ca cel mai important e ca lucrurile sa fie facute bine iar premiile sa ajunga la participanti.
Publicat de anonim_3349, in 15 Aug 2009, la 12:32
Raspunde Citeaza
Nu am castigat la aceasta promotie asa ca nu ar trebui sa ma bag in seama... Ma deranjeaza insa modul de organizare a unor promotii (si aceasta nu este singura). Din regulament eu am inteles ca validarea trebuia facuta pana pe 15 iunie, nu?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Aug 2009, la 11:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: gabriela daia (01 Aug 2009, 16:59)
Salut!
Pana in prezent, au fost validati numai 80 de castigatori. Cand vor fi validati si ceilalti 20, vom primi lista pentru publicare. Succes!
Publicat de gabriela daia, in 01 Aug 2009, la 16:59
Raspunde Citeaza
De ce sunt nu mai 80 de castigatori in promotie era vorba de 100 de castigatori stie cineva ceva
Publicat de Aurica Daniela Cotrau, in 01 Aug 2009, la 13:27
Raspunde Citeaza
va rog frumos sa va interesati si de cei care au trimistot ce a trebuit pentru validare si nu au primit nici un raspuns sinu sunt nici pe lista castigatorilor. am castigat la multe promotii dar e prima data cand nu primesc premiul . si nu pot sa inteleg de ce , din moment ce am primit mesaj ca am castigat si am trimis tot ce trebuia trimis , nu sunt validata.SI e foarte interesant cum aceasta promotie nu are in regulament nici un nr. de telefon la care sa poata fi deranjati cu nelamuririle clientilor . si chiar am cumparat cu placere AXION...................ASTEPT TOTUSI UN RASPUNS- CHIAR DACA NU VOI PRIMI TIGAIA-GRATAR pe care chiar am vazut-o la fina mea care a primit-o, si la care chiar eu i-amspus despre promotie.Va multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media