CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
probleme cu faxul...
Publicat de daniela dragu, in 24 Sep 2009, la 14:40
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (24 Sep 2009, 12:54)
mersi mult, Moderator 1 !
voi incerca sa trimit din alta parte !Multumesc !!!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 24 Sep 2009, la 12:54
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragu (23 Sep 2009, 15:05)
Draga Daniela, dragi vizitatori, organizatorii va transmit ca numarul de fax 021.209.50.38 functioneaza si s-au primit deja mai multe faxuri pentru validare. Celalalt numar de fax (021.209.50.31) este al aceleiasi companii, insa al altui departament si daca trimiteti acolo, nu aveti garantia ca documentele ajung unde trebuie.

Asadar, documentele pentru validare trebuie trimise doar la numarul 021.209.50.38, iar faxul functioneaza.

Daniela, poate nu functioneaza bine aparatul de fax de la care ai incercat sa trimiti tu documentele; incearca la alt oficiu. Daca mai intampini probleme, te rugam sa ne anunti si vom gasi o cale de rezolvare.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Sep 2009, la 15:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragu (23 Sep 2009, 15:05)
Draga Daniela, am transmis organizatorilor si observatiile tale cu privire la numarul de fax si asteptam un raspuns. Te tinem la curent.
Publicat de daniela dragu, in 23 Sep 2009, la 15:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (23 Sep 2009, 12:18)
multumesc, Moderator 1!
am facut o mica investigatie pe internet si am vazut ca pe site-ul oficial au alt numar de fax (difera cifra din ...coada :nu e 8 ,ci 1 ), am incercat sa trimit si un mail, dar tot la fel, mi se intoarce...
cred ca vor crede oamenii de pe aici, ca n-am ce face si ca sunt de-a dreptul " tralala", dar nu mi se pare corect; civilizat era sa invoce o clauza de forta majora si sa se suspende promotia, ceva, orice, dar nu sa se trimita mesaje pe telefoane " felicitari, ati castigat ....", sa puna oamenii ( 50 ,nu 1-2 probabil de prin toate colturile tarii, unii poate merg cine stie unde sa gaseasca un fax ) pe drumuri pentru faxuri si la urma, vai, nu putem da premiile, ca nu dam de castigatori ! si ma mir ca o companie de marimea Colgate nu-si permite sa sune 50 de oameni si sa ofere informatii corecte!
sper ca e o companie serioasa, care nu s-a molipsit de ceva maniere...romanesti de a trata oamenii..
in concluzie, multumesc Moderator 1 pt mesaj si astept cu nerabdare sa vad ce va urma.( cred ca si ceilalti 49 de castigatori la fel ) .
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Sep 2009, la 12:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragu (22 Sep 2009, 17:36)
Draga Daniela,
I-am anuntat pe organizatori despre problema intampinata de tine si i-am rugat sa ne ajute cu indrumari. Speram sa revenim cat de curand cu un raspuns oficial.
Spor la premii!
Publicat de daniela dragu, in 22 Sep 2009, la 17:36
Raspunde Citeaza
ba, imi pare rau !
am primit pe tel un mesaj ca am castigat, ieri ( 21/09/2009, ora 12;21) si sa trimit copie dupa bon, CI si nr tel pe nr de fax 0212095038.
Dupa ce am topait un pic prin casa ca e primul premiu mai valoros, gata , am pregatit copii dupa cele cerute si am tot incercat sa trimit prin fax. Din pacate nu merge faxul lor, care nu primeste apelul...pentru mine nu-i problema ca stau la 5 minute de posta, dar saracele oficiante mai au un pic si se roaga in genunchi sa primeasca faxul ,sa scape de sacaielile mele....
mi se parea mai civilizat si mai usor daca se putea trimite copie dupa actele cerute si pe mail, pentru a da posibilitatea tuturor castigatorilor sa trimita mai rapid datele cerute.Din pacate faxul e din ce in ce mai rar si nu prea merge ( eu una nu am fax si cand nu merge cel de la posta, merg vreo trei statii pentru un amarat de fax.... si daca as avea des nevoie de el mi-as cumpara , dar numai Politia iti mai cere date prin fax...)
asa ca ,draga Moderatorule, trimite-ti-le celor de la Colgate-Palmolive si mesajul meu, ca eu stau cu telefoanele langa mine si astept sa ma contacteze
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media