CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
primire premii
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 23 Oct 2008, la 09:15
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela24 (23 Oct 2008, 08:11)
Draga Daniela24,

Te rugam sa ne trimiti datele tale cu care te-ai inscris la acest concurs, prin intermediul rubricii "Contact" aflate in partea de jos a site-ului. Ii vom ruga pe organizatori sa verifice.

Mult succes!
Publicat de daniela24, in 23 Oct 2008, la 08:11
Raspunde Citeaza
buna ziua,ma numesc mihalache daniela mariana ,din
braila si am fost anuntata ca am castigat un ceas la campania mama anului,pe care nu l-am primit nici pana acum ,ce imi puteti spune ?sa il mai astept?

Publicat de Cipri onofrei, in 02 Sep 2008, la 14:46
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Daniela Apetroae (01 Sep 2008, 19:30)
te pot ajuta eu lasa-mi un mesaj
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 02 Sep 2008, la 14:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Daniela Apetroae (01 Sep 2008, 19:30)
Draga Daniela,
Te rugam sa ne trimiti datele cu care te-ai inscris in concursul "Mama Anului" prin intermediul formularului pe care il vei gasi in partea de jos a site-ului la rubrica "Contact".
Mult succes!
Publicat de Daniela Apetroae, in 01 Sep 2008, la 19:30
Raspunde Citeaza
Astazi 1 Septembrie am primit telefonul miraculos ca sunt castigatoarea unui ceas T.Sa-mi fie cu iertare dar am ctit cam de mult lista castigatorilor pe site. Oricum mi-ati stricat ziua!Sa ma fi vazut in postura personajului din piesa lui Caragiale "Doua lozuri",rascolind toata casa si cautand bonul pe care cu siguranta l-am aruncat dupa citirea listei castigatorilor pe site sau invinuind pe sarmanul meu fiu ca mi-a aruncat hartiile din sertar.As fi vrut sa revad scris undeva termenul de validare,dar bineinteles ca nu l-am gasit!Oricum multumesc pentru nimic!
Publicat de Cipri onofrei, in 25 Aug 2008, la 20:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Daniela Marinescu (25 Aug 2008, 17:47)
dap si eu vroiam sa il fac cadou
Publicat de Daniela Marinescu, in 25 Aug 2008, la 17:47
Raspunde Citeaza
AI OBSERVAT CA PE SPATELE CEASULUI ESTE IMPRIMAT NUMELE CELUI CE L-A CASTIGAT??
Publicat de Cipri onofrei, in 25 Aug 2008, la 15:03
Raspunde Citeaza
dap ... si eu l-am primit acum cateva minute e dragut dar pacat ca e de dama... mie imi place cutia mai mult
bft
Publicat de Daniela Marinescu, in 25 Aug 2008, la 14:59
Raspunde Citeaza
Cu jumatate de ora in urma am primit premiul ,prin curier.Ceasul Tissot e superb!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Aug 2008, la 14:53
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Daniela Marinescu (25 Aug 2008, 09:23)
Salut!
Am transmis intrebarea voastra organizatorilor msi vom reveni cat de curand cu un raspuns oficial.
Succes!
Publicat de Daniela Marinescu, in 25 Aug 2008, la 09:23
Raspunde Citeaza
Si eu sunt una dintre castigatoarele din prima etapa de validare ,nu am primit nici eu premiul.La ce nr.de telefon trebuie sa sun pentru a intreba cand va fi trimis premiul?
Publicat de Cipri onofrei, in 25 Aug 2008, la 02:51
Raspunde Citeaza
premiul validat.... am sunat de 4 ori , de fiecare data dl Daniel O. imi zice ca "daca nu primiti in urmatoarele 2 saptamani mai reveniti cu un tel", ultima data s-au dacut din 2 3 saptamani...
daca mai este cn in "prima etapa " si a primit ceasul sa scrie aici ...ma intreb cand si=l vor primi cei din "ultima etapa de validare"
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media