CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
numele castigatorilor
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 25 Nov 2008, la 09:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: vali (24 Nov 2008, 16:10)
Draga Vali,

Vom transmite organizatorilor si speram sa revenim cat de curand cu un raspuns.

Mult succes!
Publicat de vali, in 24 Nov 2008, la 16:10
Raspunde Citeaza
am fost anuntata ca am castigat un set de produse nivea. Astept sa-mi primesc premiul! cat mai dureaza? Am trimis fax cu datele ce mi s-au cerut.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 24 Nov 2008, la 10:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: alex (23 Nov 2008, 21:37)
Draga Alex,

Poti trimite doua pagini, dar cu mentiunea ca trebuie sa treci numele tau pe fiecare dintre ele.

Mult succes!
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 24 Nov 2008, la 09:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Danut-Petrisor Macovei (22 Nov 2008, 18:56)
Draga Danut_Petrisor,

Te rugam sa ne trimiti datele sotiei prin intermediu rubricii "Contact" din partea de jos a site-ului. Astfel vom putea lua legatura cu organizatorii sa ii rugam sa verifice.

Mult succes!
Publicat de alex, in 23 Nov 2008, la 21:37
Raspunde Citeaza
salut, am o intrebare, am primit si eu un mesaj cum ca am castigat un set de produse.... ca sa primesc produsele trebuie sa ptrimit prin fax bonu , copie dupa buletin si codu castigator.... problema ii ca bonu ii de la un supermarket si ii o foaie A4... cum trimit faxu??? ca nu incap tot pe o foaie....
Publicat de Danut-Petrisor Macovei, in 22 Nov 2008, la 18:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 2 Infopromotii (19 Nov 2008, 09:13)
Sotia mea a fost informata telefonic ca a castigat un set de cosmetice Nivea ,am trimis prin fax actele doveditoare validarii premiului dar nici pana azi nu a primit nici un raspuns! Unde putem vedea lista cu numele castigatorilor? Va multumesc!
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 19 Nov 2008, la 09:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: vali (18 Nov 2008, 20:44)
Buna Vali,

Vom transmite intrebarea ta organizatorilor si speram sa revenim cat de repede cu un raspuns.

Mult succes!
Publicat de vali, in 18 Nov 2008, la 20:44
Raspunde Citeaza
Buna ziua! Unde putem vedea numele celor care au castigat? Pe site-ul nivea apar doar codurile castigatoare! Multumesc!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media