CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
nu am primit sandwichmaker
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Feb 2009, la 15:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Elvis Florin Fieraru (16 Feb 2009, 15:00)
Salut, Elvis!
In conformitate cu regulamentul promotiei, premiile campaniei Delma vor fi expediate castigatorilor prin Posta Romana, prin colet postal, in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009.
Coletul postal va fi trimis cu confirmare de primire si valoare declarata fiecarui castigator.
Felicitari pentru premiu si mult noroc in continuare!

Publicat de Elvis Florin Fieraru, in 16 Feb 2009, la 15:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (15 Dec 2008, 11:50)
Cat dureaza sa vina sandwichmaker pe care lam castigat pe data de 21 octombrie 2008, ca eu cred ca trebuia sa vina pana acuma.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 15 Dec 2008, la 13:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Elvis Florin Fieraru (14 Dec 2008, 21:23)
Salut, Elvis!
Am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Conform regulamentului promotiei:
6.1. Premiile Campaniei vor fi expediate castigatorilor prin Posta Romana, prin colet postal castigator, in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009. Coletul postal va fi trimis cu confirmare de primire si valoare declarata fiecarui castigator. Organizatorul isi asuma responsabilitatea prin imputernicitul sau, S.C. netWing International S.R.L, sa expedieze premiile Campaniei in conditii de siguranta si in ambalaje corespunzatoare, in scopul pastrarii integritatii si calitatii acestora. Organizatorul si Agentia nu isi asuma nicio raspundere pentru coletele care ajung la castigatori in conditii degradate ca urmare a viciilor de manipulare a Postei Romane. In acest caz, Posta Romana va oferi Organizatorului prin intermediul S.C. netWing International S.R.L despaguriri, conform tarifelor in vigoare.
Plicul domnului Fieraru este validat si isi va primi premiul la fel ca si ceilalti castigatori in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009."
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 15 Dec 2008, la 11:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Elvis Florin Fieraru (14 Dec 2008, 21:23)
Salut, Elvis!
Ii vom ruga pe organizatorii promotiei Delma sa verifice ce s-a intamplat cu premiul tau si speram sa revenim cat de curand cu un raspuns pentru tine. Succes!
Publicat de Elvis Florin Fieraru, in 14 Dec 2008, la 21:23
Raspunde Citeaza
am castigat un sandwichmaker de vreo 2 luni si nici pana acuma nu venit castigul (sandwichmaker)
Am si eu o intrebare sunteti o firma serioasa ?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media