CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
liste castigatori
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Apr 2010, la 14:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: gabi mocanu (09 Apr 2010, 23:06)
Draga Gabi, la ce promotie ai participat in magazinul Real din Berceni? Promotia "Delikat - Ghici cine vine la masa" s-a desfasurat conform detaliilor de aici:
http://www.infopromotii.ro/Promotie-Concurs-Delikat-Ghici-cine-vine-la-masa-415.html

Daca ai participat la o alta promotie care nu a fost prezentata pe site-ul nostru nu cred ca te putem ajuta.

Te invitam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui cum se numea promotia, cand ai participat, cum ai fost declarat castigator, datele cu care te-ai inscris in promotie si un numar de telefon la care sa poti fi contactat, iar noi vom incerca sa-i contactam pe organizatori si sa ii rugam sa ne dea un raspuns pentru tine.
Publicat de gabi mocanu, in 09 Apr 2010, la 23:06
Raspunde Citeaza
Buna ziua
am participat la concursul dumneavoastra din magazinul Real si am castigat un robot de bucatarie . Nu am mai fost contactati . Numele este Mocanu Anica . Data 27.03.2010. Magazinul Real Berceni.
Asteptam un raspuns
Multumim
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Mar 2010, la 20:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: livia gheta (19 Mar 2010, 08:49)
Draga Livia, te rugam sa ne ajuti sa identificam din nou problema si sa ne scrii un nou mesaj cu toate detaliile (sau sa faci forward la cel precedent, daca il mai ai), iar noi ii vom ruga din nou pe organizatori sa verifice. Te rugam sa specifici si adresa ta postala completa, ca sa se faca verificari si in acest sens; poate ca premiul a fost expediat la o adresa gresita si s-a intors la oficiul postal. Lasa-ne si un numar de telefon la care sa poti fi contactata.
Publicat de livia gheta, in 19 Mar 2010, la 08:49
Raspunde Citeaza
v-am rugat candva sa ma ajuta la obtinerea premiului castigat la "ghici cine vine la masa" si mi-ati spus sa revin cu un mesaj ca sa va spun ce s-a mai intamplat.Ei bine-nimic!Am vorbit cu o domnisoara de la campanie acum aproximativ doua saptamani,care m-a asigurat ca-mi voi primi premiul chiar in acea saptamana-dar nu.Am considerat ca poate e din cauza ca la Bucuresti era vreme urata,insa intre timp s-a mai schimbat si ea si eu nu am mai primit nici o veste.Nu mai sper oricum ca voi mai primi ceva dar ca sa nu stau chiar cu mainile in san va trimit acest mesaj.Din pacate cred ca acolo sus,unde se contabilizeaza norocul s-a bifat "da" si in felul acesta mi-am ratat sansele de gastig in urmatorii vre-o 20 de ani. Merci,Livia Gheta
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Mar 2010, la 11:46
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: livia gheta (01 Mar 2010, 10:17)
Livia, te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui numele promotiei, datele cu care te-ai inscris, premiul castigat, adresa ta postala completa si un numar de telefon la care sa poti fi contactata, iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice situatia premiului tau. Probabil ca a aparut o incurcatura.
Publicat de livia gheta, in 01 Mar 2010, la 10:17
Raspunde Citeaza
am castigat si eu un premiu la extragerile saptamanale de la delikat-ghici cine la masa,pe care nu l-am primit desi a trecut deja termenul prevazut de regulament.Pot fi oare obligati in vre-un fel sa mi-l dea?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Feb 2010, la 11:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_9788 (07 Feb 2010, 11:36)
Salutare!
Le-am transmis organizatorilor promotiei Delikat dorinta voastra si speram sa primim in curand raspunsuri pentur voi.
Publicat de [Cont sters]: IRINA POPESCU, in 08 Feb 2010, la 08:26
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_9788 (07 Feb 2010, 11:36)
tocmai pt ca ma aflu printre castigatori vroiam sa vad lista aceea dar nu am gasit-o niciunde.
Publicat de anonim_9788, in 07 Feb 2010, la 11:36
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: IRINA POPESCU (26 Jan 2010, 10:27)
Va rugam sa luati legatura cu organizatorii si sa le cereti sa ne transmita UNDE si CAND a fost/va fi publicata lista care contine numele castigatorilor premiilor saptamanale. PRIN LEGE firma organizatoare este obligata sa faca publice aceste informatii. Vrem si noi sa stim unde si cand au fost/vor fi publicati castigatorii (in ce ziar, pe ce site, etc), nu de alta, dar dupa ce vom vedea aceasta lista poate vom intelege care este explicatia aceste secretomanii ridicole. Ce mare secret poate ascunde lista?!?!?! Apar aceleasi eterne nume care apar de ani in dreptul marilor premii? Stim deja un nume de castigatoare sapotamanala, din pagina acestei promotii de aici, de pe infopromotii, persoana care, intre noi fie vorba, zilele trecute se plangea pe pagina unei alte promotii ca organizatorii (cei de la Joe) nu ii permita sa ii persifleze pe oamenii normali care nu au bani sa cumpere 1000 de produse, si ii limiteaza ei dreptul la afacere. Stim ca aceste promotii s-au transformat in afaceri pentru cei care au bani si care se impacienteaza atunci cand organizatorii introduc anumite restrictionari in regulamente ca sa ne scape de ei, ca s-or fi saturat si ei sa-i vada mereu si mereu si mereu pe aceesai castigand. A, ca restrictionarile respective nu au prea mari sorti de izbanda, asta este alta problema. Aceste persoane care au bani si care investesc vor gasi mereu modalitati de eludare si pacalire a regulamentului. Revenind, insa, la subiectul acestui comentariu : asteptam pentru ca, repet, PRIN LEGE organizatorii sunt obligati sa faca publice numele castigatorilor unei promotii.
Publicat de [Cont sters]: IRINA POPESCU, in 26 Jan 2010, la 10:27
Raspunde Citeaza
unde gasesc lista cu castigatorii celor 10 premii mari la concursul Delikat Ghicicinevinelamasa ?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media