CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
frauda..
Publicat de Moderator 1, in 07 May 2008, la 16:01
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: elisabeta prichici (07 May 2008, 13:27)
Salut, Elisabeta! Am luat legatura cu organizatorii acestei promotii, care ne-au transmis urmatorul raspuns pentru tine:

"Vrem sa va asiguram ca intreaga campanie este monitorizata si ca nu au existat generari de adrese de email false.

Aferent unei adrese de email se poate crea un singur utilizator pe site-ul www.ristorante.ro.

Permanent incercam securizarea cat mai eficienta a voturilor online si de aceea am introdus validarea pe cont de email. Aceasta validare nu este o regula a promotiei ci un instrument de monitorizare cat mai eficienta a votantilor si concurentilor.

In ceea ce priveste acele fotografii care au fost inlocuite, acestea erau trucate. Din respect pentru ceilalti concurenti, persoanele care le-au postat , au fost rugate sa trimita fotografii netrucate, punctajul acumulat de fotografia trucata transferandu-se fotografiei netrucate. Tinem sa va precizam ca aceste persoane nu au incalcat regulamentul promotiei.

Va multumim pentru intelegere,
Echipa Dr. Oetker"
Publicat de elisabeta prichici, in 07 May 2008, la 13:27
Raspunde Citeaza
e incredibil cum sunt la vedere fraudele concursului..

I-am scris administratorului, a recunoscut ca nu a verificat conturile de email daca sunt reale, a recunoscut ca a afisat in galeria de imagini poze trucate pe care nu le-a descalificat, dar...cica conditiile au fost egale pentru toti, deci puteam frauda si noi ceilalti daca voiam,la mommentul respectiv.

Bineinteles ca cei care s-au inscris ulterior au alte conditii, dar ce mai conteaza..
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media