CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
dezamagita
Publicat de [Cont sters]: ANA MARTOIU, in 11 Jul 2009, la 17:54
Raspunde Citeaza
Pentru moderator: Multumesc si scuze dak m-am incadrat gresit !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Jul 2009, la 13:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ANA MARTOIU (05 Jul 2009, 10:56)
Draga Ana,
Acest mesaj trebuia postat la rubrica "Despre alte promotii", deoarece promotia la care te referi nu a fost publicata pe site-ul nostru. Din pacate, la promotiile care nu apar pe site-ul nostru nu va putem ajuta prea mult, intrucat nu avem contact cu organizatorii acestora si nu le putem transmite mesajele voastre. Sa speram ca persoana cu atributiile potrivite de la Real viziteaza site-ul nostru, va vedea mesajul tau si va remedia problema.
Iti dorim mult succes la premii.
Publicat de [Cont sters]: ANA MARTOIU, in 05 Jul 2009, la 10:56
Raspunde Citeaza
Buna la toata lumea!Apropo,de concursurile astea care se desfasoara la Real!De cateva luni,cei de la Real dau niste catelusi cadou,la prima cumparare de produse in valoare de 40Ron ti se-nmaneaza un talon cu 25 de locasuri,iar pe el poti lipi 25 de actibilde cu catelusi.Cand ai umplut talonul cu catelusi,adica ai facut cumparaturi de 1000 Ron,primesti un catelus-jucarie gratuit!Chestia care m-a deranjeaza pe mine si nu numai,este ca daca odata, cu bonul care-l primesti de la casa, dak nu esti atent sa iei si actibildele respective,ca de,te grabesti si te grabeste casiera sa-ti pui cumparaturile in sacose,pierzi acele actibilde cu catei,iar daca intr-un final iti aduci aminte ca n-ai primit actibildele,casiera te repede si PA!Si au tot interesul pentru ca actibildele raman la ele si cateii respectivi ii iau ele,le-am vazut de multe ori, cum au taloanele langa ele si lipesc actibildele fara nici o jena.Mi s-a intamplat n-ori sa cumpar de 70-79 Ron,n-am primit si al doilea actibild,pe motiv ca n-am cumparaturi in val de 80 Ron,inteleg cand fac cumparaturi de 44Ron sau 50 Ron !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Apr 2009, la 15:49
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: neluta lauta cioanca (25 Apr 2009, 12:03)
Draga Laura,
Dupa cum stii, am primit mesajul tau pe rubrica de contact si l-am transmis organizatorilor promotiei. Vei fi contactata pentru lamuriri cat de curand posibil.
Succes!
Publicat de neluta lauta cioanca, in 25 Apr 2009, la 12:03
Raspunde Citeaza
mi s-a spus ca am castigatsetul acela de bijuterii...insa nici pinaacum nu l-am primit... cred ca e vrajeala...m-am bucurat degeaba
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media