CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
despre promoti
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Mar 2009, la 15:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: CONSTANTIN DRUGAN (27 Mar 2009, 12:42)
Salut, Constantin!
Daca esti abonati la stirile despre noile promotii, afli toate stirile in acelasi timp cu toti ceilalti membri ai site-ului nostru.
Este adevarat ca unele promotii apar pe site la cateva zile dupa data inceperii, pentru ca organizatorii decid putin mai tarziu sa publice si pe site-ul nostru materialele informative.
Dupa cum stii, noi nu publicam decat informatii pe care le primim direct de la organizatori, carora le prezentam spre avizare rezumatele despre mecanism si premii, ca sa ne asiguram ca tot ceea ce scriem aici este corect si complet.
Mult succes la premii!
Publicat de CONSTANTIN DRUGAN, in 27 Mar 2009, la 12:42
Raspunde Citeaza
buna va rog sa imi raspundeti de ce tot timpul eu primesc cu mult timp in urma orcie promotie de ce nu sunt anuntat inainte cu 2. 3 zile inainte ce incepe promotia tot timpul aflu despre promoti cand alti deja au mult inaintea mea deci la multe concursuri eu treb sa renunt deoarece aflu ffffffff tarziu despre promotie dar nu numai asta sunt multe promoti ce nu le primesc de ce eu sunt m-ai ............. va rog faceti cv ca nu se mai poate vreau si eu sa concurez ca ceilalti adica sa fiu instintat inainte de a incepe concursul va rog daca se poate va multumesc
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media