CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
despre castigatori knorr suna castigator
Publicat de mariana matu, in 19 Apr 2010, la 14:15
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (19 Apr 2010, 13:12)
multumesc pentru raspunsul la mesajul meu,dar totusi astept si eu sa ma sunati
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Apr 2010, la 13:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mariana matu (18 Apr 2010, 18:38)
Draga Mariana,

Asa cum ti-am raspuns si in sectiunea de comentarii, http://www.infopromotii.ro/Promotie-Concurs-Knorr-suna-castigator-439.html#comments,
si cum ti-am transmis si pe e-mail,

organizatorii ne-au transmis pentru tine ca extragerile se fac dupa numarul de telefon asociat cu codul sau codurile inscrise in promotie. Prin urmare, pana la apelarea potentialilor castigatori extrasi, nu se stie cine e dincolo de respectivul numar de telefon sau din ce oras. Toti participantii au sanse egale la fiecare extragere, indiferent in ce oras locuiesc.

Iti dorim mult succes.
Publicat de mariana matu, in 18 Apr 2010, la 18:38
Raspunde Citeaza
vreau sa va intreb de ce nu ne sunati si pe noi din botosani??????????????????????????????????????????????????????Am si eu multe pachete de knor cumparate le port mereu la mine dar pe noi din botosani nu ne sunati,de ce? nu suntem si noi cumparatori???????,nu avem si noi aceleasi drepturi ca cei din Bucuresti sau Constanta????????????care sunt criteriile de alegere a celor pe care ii sunati????????vreau sa stiu si eu ////////////// va astept si eu sa ma sunati .Mariana Matu din Botosani.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media