CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
dero
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Jun 2009, la 22:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dana dumitrascu (05 Jun 2009, 10:00)
Salut!
Valoarea de pe pachet este valoarea totala a cristalelor oferite in cadrul intregii campanii.
Noi, cei de la Infopromotii, nu suntem organizatorii acestei promotii si nici nu am postat-o pe site-ul nostru la vremea respectiva, dar am obtinut aceasta informatie pentru voi (pe care am si postat-o mai devreme pe forum, in alta discutie, pe acelasi subiect).
Publicat de dana dumitrascu, in 05 Jun 2009, la 10:00
Raspunde Citeaza
buna ziua!as dori sa va pun o intrebare.....acum cateva zile am gasit unul dintre cristale,si am vazut pe pachet ca scrie ca valoreasa 784.739 RON..........intrebarea mea este urmatoareae ce scrieti pe pachete ca au valoarea respectiva,daca nu au de fapt??? ......sper sa imi raspundeti
Publicat de ramona, in 24 Aug 2008, la 23:21
Raspunde Citeaza
ms mult pt raspuns atunci cred ca o sa il pastrez de frumos in vitrina.Sti eu din cate am citit pe eticheta de la dero valoareal lui ar fi de vreo 700 de lei noi .acum nu stiu oricum ms mult pt raspuns
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 24 Aug 2008, la 14:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ramona (23 Aug 2008, 19:33)
Draga Ramona, acela este un cadou de la Dero si are o valoare mica; nu este un cristal natural. Denumirea sa cred ca este "cristalul verde de la Dero" .
Publicat de ramona, in 23 Aug 2008, la 19:33
Raspunde Citeaza
buna am si eu o intrebare am cumparata dero surf zodiac si am gasit in el o pietricica verde si as vrea sa stiu cum se numeste piatra sau daca cumva are vreo valoare ca sa stiu ce sa fac cu ea astept raspuns .va multumes
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 15 Aug 2008, la 15:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: valentina-elena vrancianu (04 Aug 2008, 13:06)
Salut!
Acel cristal este un mic cadou de la Dero.
Publicat de valentina-elena vrancianu, in 04 Aug 2008, la 13:06
Raspunde Citeaza
am cumparat dero surf cu zodiac si am gasit un cristal acolo as dori sa stiu cum se desfasoara promotia si daca are vreo valoare cristalul?
va multumesc
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media