CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
delma
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 11 Mar 2009, la 14:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: elena dragutoiu (10 Mar 2009, 16:43)
Draga Elena, este adevarat. Poti consulta regulamentul promotiei, disponibil in arhiva: premiile vor fi trimise castigatorilor pana la data de 31 martie. Expedierea coletelor este in plina desfasurare, asa incat iti vei primi si tu premiul acasa, cel mai tarziu in primele zile ale lunii aprilie.
Felicitari pentru castig si mai ai putina rabdare!
Publicat de elena dragutoiu, in 10 Mar 2009, la 16:43
Raspunde Citeaza
astept inca premiul de la ,,castigi cu delma..."pana acum nimik.cand am intrebat ultima oara mi-ati raspuns ca dureaza pana al sfarsitul lunii martie campania.sa am rabdare ca voi primii prin posta ...astept.azi este 10 martie.multumesc
Publicat de balan irina ionela, in 05 Mar 2009, la 19:58
Raspunde Citeaza
VA MULTUMESC MULT
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 05 Mar 2009, la 13:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: balan irina ionela (04 Mar 2009, 20:34)
Draga Irina,
Pentru a-ti primi premiul este necesar sa fii validat (adica sa fi trimis declaratia de castigator completata si capacul cu codul unic, iar acesta sa corespunda codului extras).
Organizatorii ne-au transmis ca exista o greseala de redactare in lista castigatorilor si au verificat: ai fost validata, iar premiul tau iti va fi expediat pana cel tarziu pe 30 martie.
Mult succes in continuare!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 05 Mar 2009, la 13:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: balan irina ionela (04 Mar 2009, 20:34)
Draga Irina,
Ne interesam pentru tine si revenim cu raspunsul.
Publicat de balan irina ionela, in 04 Mar 2009, la 20:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: balan irina ionela (02 Mar 2009, 16:20)
dar de ce spune ca e validat? si ma numesc Balan Irina Ionela (pe lista castigatorilor scrie Rina) si orasul se numeste Rupea,jud brasov
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Mar 2009, la 16:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: balan irina ionela (02 Mar 2009, 16:20)
Salut!
In conformitate cu regulamentul, premiile campaniei Delma vor fi expediate castigatorilor prin Posta Romana, prin colet postal, in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009. Coletul postal va fi trimis cu confirmare de primire si valoare declarata fiecarui castigator.
Publicat de balan irina ionela, in 02 Mar 2009, la 16:20
Raspunde Citeaza
de ce nu primesc sandwich-macer-ul? scrie ca e validat dar nu l-am primit.de ce oare?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media