CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
delikat
Publicat de anca iacob, in 08 Sep 2012, la 13:44
Raspunde Citeaza
cum este cu concursul,,Casamult dorita !,ca nu mai inteleg pe produse promotia este pana in dec, 2012 si pe sait este 2008 cei asta o pacaleala
Publicat de elena bulf, in 13 May 2008, la 20:21
Raspunde Citeaza
pt cei ce sunt invidiosi am un sfat NU MAI FITI RAI PT CA ATUNCI NICI NOROCUL NU VA VA RASPLATI PS ;NICI EU NU AM CASTIGAT LA ACEST CONCURS DAR ASTA NU INSEAMNA SA FAC O TRAGEDIE DIN ASTA . FITI MAI BUNI ZZZZZZAMBITI SI MAINE E O ZI
Publicat de anonim_2765, in 13 May 2008, la 13:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mary (13 May 2008, 11:10)
Participarea la o promotie este benevola. Nu te obliga nimeni sa participi dar, daca hotarasti sa o faci, inseamna ca accepti si regulamentul acesteia. Asadar...nicaieri in regulament nu scrie ca o persoana nu poate castiga mai multe premii. Daca sunt persoane care apar cu multiple castiguri inseamna ca : 1. au mult noroc; 2. au cumparat foarte multe produse participante, si cand spun foarte multe marefer nu la zeci, ci la sute, chiar mii. Asadar, fiecare castiga sau nu castiga in functie de cele doua repere mentionate anterior. Daca te-ai concentra mai mult exclusiv pe sansele tale de castig in loc sa fii invidioasa pe norocul si interesul altora cred ca si norocul ar fi mai ingaduitor cu tine si ti-ar suna mai des la usa. Succes!
P.S. - nici eu nu am castigat la aceasta promotie, dar admir sincer bafta si interesul de care cei care au castigat dau dovada. Fair play-ul e o rara avis dar, crede-ma pe cuvant, e atat de dulce comparativ cu povara invidiei sau cu agasanta "capra a vecinului".
Publicat de mary, in 13 May 2008, la 11:10
Raspunde Citeaza
nu mi se pare corect cine a castigat sa ia 10 premi iar ceilanti nu mai au nici o sansa
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media