CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
de ce nu primesc premiile de la delma????
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 09 Apr 2009, la 12:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: zsuzsanna barabas (07 Apr 2009, 19:04)
Felicitari pentru premiu si mult succes in continuare!
Publicat de [Cont sters]: zsuzsanna barabas, in 07 Apr 2009, la 19:04
Raspunde Citeaza
Ieri am primit cadoul de la Delma. Multumesc mult. Sunt foarte fericit. Asta a fost prima mea cistig. Cine n-a primit premiul inca sa are rabdare , o sa ajunga. V-a salut pe toate echipa . Mult inainte.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Apr 2009, la 16:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: zsuzsanna barabas (03 Apr 2009, 16:02)
Salut!
Probabil ca premiul tau este inca pe drum. Daca nu il primesti prin posta pana miercuri, 8 aprilie, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact cu numele, prenumele adresa completa si numarul de telefon (plus numele promotiei) si ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca nu cumva a aparut o greseala.
Publicat de [Cont sters]: zsuzsanna barabas, in 03 Apr 2009, la 16:02
Raspunde Citeaza
Am crezut si eu ca am cistigat cu delma, doar astept de13 ianuarie sa ajunga premiul. Cred ca nu trebuie sa fac sendwichuri cu alte metode ca pina acum. Am facut totul asa cum au cerut, dar premiul nu stiu cu ce vine dar la mine inca n-a ajuns.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 12:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela clara dragan (18 Dec 2008, 18:38)
Dupa cum prevede regulamentul, premiile sunt in curs de expediere si vor fi trimise casrtigatorilor validati pana pe 31 martie. Tu ai indeplinit conditiile de validare?
Publicat de daniela clara dragan, in 18 Dec 2008, la 18:38
Raspunde Citeaza
am castigat 2 sandwichmakere de la delma si astept de aproape o luna sa vina premiile dar..........
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media