CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-13 mesaje din 13
de 10 zile astept
Publicat de regy, in 03 Jun 2008, la 22:26
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (31 May 2008, 00:08)
da am primit la insistentele mele un numar de inregistrare a reclamatiei m-am uitat si pe pagina lor de net ,de acolo am aflat ca in termen de 90 zile voi primi un raspuns deci este de plans , se numeste ghinion,sa spunem desi ,nu prea cred ca se va gasi plicul respectiv ,peste 90 zile s-a dus premiul meu pe apa sambetei
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 00:53
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (31 May 2008, 00:08)
Draga Regy,
Speram ca ai facut o reclamatie scrisa la Posta Romana si ca ai obtinut pentru ea un numar de inregistrare. In acest caz, iti datoreaza un raspuns intr-un anume termen.
Publicat de regy, in 31 May 2008, la 00:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (10 May 2008, 12:29)
buna.pai pare ca am o problema.am fost la posta am facut reclamatie .mi s-a spus sa astept pana fac ei sapaturi ,sa vada pe unde ar fi recomandatul meu cu capacul castigator .cum au vorbit cu mine acolo nu prea am sanse. bun.in asemenea caz ce se poate face? domnule e de rau.daca nici recomandatele nu ajung ce se intampla cu o scrisoare normala. in fine
Publicat de Moderator 1, in 10 May 2008, la 21:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (10 May 2008, 12:29)
Regy, stii ce sa faci in caz de nelamurire, nu? Daca esti nerabdatoare, ne scrii un mesaj folosind functia "contact" din meniul de jos al site-ului si ne spui datele tale personale, ce premiu ai castigat si la ce promotie, cand ai trimis plicul pentru validare etc., iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca au primit plicul tau, anuntandu-te imediat pe e-mail.
Publicat de regy, in 10 May 2008, la 12:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (25 Apr 2008, 19:20)
daca ati fost in vacanta pana in 5 mai mai am sanse sa primesc premiul pana in 31 mai sau nu?oricum am verificat si sant inca in curs de validare ,oare de ce dureaza asa mult validarea ?se poate sa nu fi primit inca plicul cu datele si capacul meu?
Publicat de Moderator 1, in 25 Apr 2008, la 19:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (25 Apr 2008, 19:20)
Draga Regy, daca ai timis plicul acum, este putin probabil sa iti primesti premiul pana pe 31 mai. De asta-seara intram in vacanta cu totii, iar activitatile se reiau dupa data de 5 mai!
Publicat de regy, in 25 Apr 2008, la 19:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (23 Apr 2008, 11:27)
multumesc mult pentru ajutor azi am trimis cum ati transmis voi .am trimis recomandat sa fiu sigura.acum astept sa vad continuarea,adica sa primesc premiul pana in 31 mai
Publicat de Moderator 1, in 23 Apr 2008, la 11:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (22 Apr 2008, 23:00)
Salut, Regy!
Iti recomandam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al paginii, sa ne dai datele cu care te-ai inscris in promotie si sa ne spui ce s-a intamplat. Ii vom contacta noi pe organizatori si ii vom ruga sa ne spuna cum stau lucrurile si te vom tine la curent. Nu uita sa mentionezi in mesajul tau la ce promotie te referi.
Succes tuturor!
Publicat de regy, in 22 Apr 2008, la 23:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (20 Apr 2008, 23:45)
multumesc de raspuns, cred ca santeti singurul cu buna intentie am sunat la infoline.mama cred ca am deranjat ceva foarte important acolo un deomn foarte artagos m-ia explicat ?frumos?"d-na cititi regulamentul si asteptati plicul cu anexa ca aceea este valabila. deci nu mai stiu sa trimit ce am descarcat sau sa astept ce zicea amamraciunea de la telefon care intre noi fie vorba cred ca habar nu avea despre lamuriri
Publicat de Moderator 1, in 22 Apr 2008, la 12:06
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: vasilica (21 Apr 2008, 15:09)
Vasilica, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si spune-ne ce s-a intamplat. Da-ne toate datele tale personale cu care te-ai inscris (nume, prenume,adresa, cod participant si numarul de telefon) si ii vom intreba pe organizatori. Speram sa obtinem cat de curand un raspuns pentru tine. Succes!
Publicat de vasilica, in 21 Apr 2008, la 15:09
Raspunde Citeaza
si eu astept de mai bine de 10 zile, am sunat si la infoline si n-am rezolvat nimic. Daca ai noutati sau stii cum sa trimiti capacul cu ,codul unic castigator,te rog spune-mi si mie. Multumesc!
Publicat de Moderator 1, in 21 Apr 2008, la 10:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (20 Apr 2008, 23:45)
Salut, Regy!
Nu trebuie sa uiti deloc de premiul tau! Suna la telefonul promotiei (il gasesti in regulament, la ultimul paragraf) si intreaba ce si cum. Daca asteptai declaratia de castigator, pe aceasta o poti descarca de pe site-ul nostru (e atasata in pagina promotiei, la "Documente conexe"). Afla de la Infoline tot ce trebuie sa faci si unde s-o trimiti. Completeaza-o cu atentie la toate rubricile, iar daca ai nelamuriri, intreaba la Infoline. Succes!
Publicat de regy, in 20 Apr 2008, la 23:45
Raspunde Citeaza
in 11 aprilie am castigat si eu.problema e ca maine sant de zile de cand astept fabulosul plic pe care ar trebui sa trimit inapoi cu capacul castigator conform regulamentului ar fi trebuit sa-l primesc . dar nimic oare a mai patit cineva asta?
nu stiu ,poate ca artrebui sa uit de acest premiu
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-13 mesaje din 13
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media