CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
data limita
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 Sep 2008, la 15:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (17 Sep 2008, 12:18)
Salut!
Organizatorii ne-au raspuns ca plicurile primite de la voi sunt ridicate zilnic. Astfel, la extragerea de luni vor participa si plicurile ajunse la casuta postala duminica.
Dupa cum spuneam si la sectiunea de comentarii din pagina promotiei, la fiecare extragere participa toate plicurile primite pana in acel moment (deci inclusiv acelea care au mai participat la extragerile anterioare), cu exceptia acelora care au fost deja desemnate castigatoare.
Mult succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Sep 2008, la 13:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (17 Sep 2008, 12:18)
Salut!
Am transmis reprezentantilor organizatorilor intrebarea ta si vom reveni cu un raspuns indata ce il priomim. Succes!
Publicat de anonim_2765, in 17 Sep 2008, la 12:18
Raspunde Citeaza
Deoarece in regulament nu este specificat punctual acest aspect va rog sa-mi intermediati un raspuns din partea organizatorilor la urmatoarea intrebare : pentru a putea participa la prima extragere, care este data limita a postei ? Sau se ia in considerare ziua ajungerii propriu-zise a plicului in casuta postala? Iar in acest caz : cand se ridica ultima oara plicurile din cutia postala inaintea primei extrageri, plicuri care sa si participe, evident, la aceasta prima extragere? (ex. vineri, sambata, sau chiar luni in ziua extragerii)

Deoarece timpul este ffff scurt am nevoie de aceste raspunsuri in cel mai scurt timp posibil si va multumesc anticipat ptr. ajutor.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media