CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
cos cu bunatati
Publicat de selina angi, in 20 Feb 2011, la 21:22
Raspunde Citeaza
buna, nu am primit nimic concret, rog daca se poate sa primesc pe adresa de email un nr de telefon de la promotia dr oetker cei cu cosurile de bunatati pt a suna eu si sa explic concret . Am sunat la un nr de tel din acel regulament dar nu raspunde nimeni . Rog macar un raspuns sa vad daca ia cineva in considerare mesajele mele , ms mult .
Publicat de selina angi, in 14 Feb 2011, la 12:39
Raspunde Citeaza
buna, nu am primit nimic concret in problema mea , nu tine de nici un oficiu postal deoarece cosul cu bunatati este adus de curier ,mai precis este vorba de Dl buzan octavian din loc nadrag jud timis care a castigat un cos cu bunatati pe care nu l- primit,repet este validat cu bonul fiscal. Rog sa i-a legatura cu el .Cand a trimis copia de buletin a scris si nr de telefon .Multumesc
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 11 Feb 2011, la 10:38
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: selina angi (08 Feb 2011, 16:57)
Draga Selina Angi,
Problema tine de adresa postala la care a fost expediat premiul, pe care te rugam sa o confirmi organizatorilor, raspunzand la mesajul pe care acestia ti l-au trimis pe email.
Mult succes in continuare!
Publicat de selina angi, in 08 Feb 2011, la 16:57
Raspunde Citeaza
buna, in legatura cu ultima promotie organizata de dr oetker mai precis de acele cosuri cu bunatati vreau sa specific ca in loc nadrag di jud timis ,nu s-a distribuit si nu inteleg de ce ?? mentionez ca am trimis tot ce este necesar(fax cu nr bonului , copie de buletin) ,pe saitul cu castigatori sunt validat dar premiu nu a ajuns. Mai ajunge?? rog un raspuns ,multumesc anticipat.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media