CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
concurs-greseala in regulament
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Jan 2010, la 14:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Camelia Popescu (31 Dec 2009, 20:30)
Draga Camelia, iti multumim mult pentru urari. Iti dorim un nou an plin de sanatate, cu succese si bucurii pe toate planurile si numai castiguri in tot ce faci.
Publicat de Camelia Popescu, in 31 Dec 2009, la 20:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (30 Dec 2009, 13:09)
Buna !Va multumesc pentru raspuns,ati fost prompti
Doresc sa va urez sa intrati in noul an mai buni,mai fericiti,sa va aduca noul an lumina si pace in suflete!LA MULTI ANI!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 Dec 2009, la 11:41
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Camelia Popescu (28 Dec 2009, 23:36)
Draga Camelia, organizatorii ne-au transmis pentru tine urmatoarele informatii:
- OP1 s-a transformat recent in OP15; de aici acea neconcordanta in regulament.
- oricum, plicurile expediate pe adresa OP 1 sunt directionate acolo unde trebuie, adica la OP 15.
- castigatorii desemnati la extragerea ce va avea loc anul viitor vor fi sunati de organizatori, care le vor comunica toate instructiunile pentru validare.
- daca intre timp unul dintre cei desemnati castigatori uita instructiunile, poate suna la numarul de infoline din regulament, iar operatorii vor sti sa-i dea toate informatiile necesare.
Un an nou fericit, cu mult spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 30 Dec 2009, la 13:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Camelia Popescu (28 Dec 2009, 23:36)
Salut, Camelia!
Ai dreptate, este o neconcordanta in regulament. Am sunat la infoline, deoarece organizatorii si companiile colaboratoare sunt in vacanta, i-am spus operatorului despre ce este vorba si ne-a promis ca ne suna si ne spune adresa postala exacta in cel mai scurt timp. Te tinem la curent.
Iti recomandam sa nu iti mai publici adresa de e-mail, pentru ca te poti trezi cu tot felul de mesaje nesolicitate. Forumul nostru te va atentiona pe mail cand ai primit raspunsul, asa ca vei fi informata la timp.
Sarbatori fericite in continuare si un nou an plin de sanatate, bucurii si castiguri pe toate planurile!
Publicat de Camelia Popescu, in 28 Dec 2009, la 23:36
Raspunde Citeaza
Buna!Am o nelamurire:In regulament se specifica la art.631D adresa OP15 CP45,iar la DIVERSE,art.13.6,PCT>iv,apareadresaOP1 CP45.
Va rog sa fiti seriosi si sa va hotariti care este adresa corecta fiindca eu personal,am pierdut doua premii in mod similar,din cauza unor probleme neexplicate corect de catre organizatori.Astept raspuns chiar si pe adresa mea de mail:kamelares@yahoo.com.
Multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media