CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
concurs pampers
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 09 Dec 2009, la 14:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: alexandra crisan (09 Dec 2009, 12:13)
Draga Alexandra,

Din pacate, asa cum iti spunea si Moderator 1 in urma cu doua zile, nu te putem ajuta la aceasta promotie pentru ca nu avem toate detaliile.

Iti dorim mult succes pe alte canale!
Publicat de alexandra crisan, in 09 Dec 2009, la 12:13
Raspunde Citeaza
am primit in carrefour talon de participare der nu mai este promotia acolo. lapte nan nu participa la concurs?
Publicat de alexandra crisan, in 09 Dec 2009, la 12:06
Raspunde Citeaza
vreau sa stiu cum inscriu inimile ce leavem pe talonu de participare cum le inscriu pe adresa de internet a cancursului copilulvedeta?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Dec 2009, la 23:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: alexandra crisan (03 Dec 2009, 23:57)
Draga Alexandra,
Din dorinta organizatorilor, promotia despre care vorbesti nu a fost prezentata pe site-ul nostru, asa ca nu te putem ajuta decat indicandu-ti site-ul campaniei: www.copilulvedeta.ro
Iti dorim mult succes.
Publicat de alexandra crisan, in 03 Dec 2009, la 23:57
Raspunde Citeaza
asi vrea sa stiu ce se intimpla cu concursu mami,vreav sa fiu vedeta carrfour cu pampers
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 26 Oct 2009, la 15:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: aurelia alina precupet (10 Oct 2009, 21:48)
Draga Aurelia, organizatorii ne-au transmis urmatorul mesaj pentru tine: "Campania Pampers al carei mecanism presupunea acumulare de ursuleti s-a incheiat de foarte mult timp. Va asteptam insa la urmatoarele promotii organizate de Pampers".
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 15 Oct 2009, la 20:40
Raspunde Citeaza
Draga Aurelia,
Am dedus ca ai un copilas. Sa-ti traiasca si sa fie sanatos, intelept si norocos! Ne-am gandit ca te-ar interesa sa afli ca am publicat recent o alta promotie la care participa multe produse Nestle din gama alimentelor pentru bebelusi: "Festivalul Nestle in Carrefour". Iti dorim mult succes.
Publicat de aurelia alina precupet, in 13 Oct 2009, la 15:17
Raspunde Citeaza

VA MULTUMESC MULT!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Oct 2009, la 14:54
Raspunde Citeaza
Draga Aurelia,
Discutia aceasta de pe forum era dedicata unei promotii care s-a desfasurat anul trecut. Am transmis intrebarea ta organizatorilor promotiei de anul trecut si speram sa primim un raspuns oficial pentru tine. Te tinem la curent.
Publicat de aurelia alina precupet, in 10 Oct 2009, la 21:48
Raspunde Citeaza
IMI PARE BINE CA AM REUSIT IN SFARSIT SA VA GASESC,AS VREA SA STIU DACA MAI SUNT CONCURSURI LA PAMPERS CU ACEI URSULETI,LA CARE SE CASTIGA JUCARII FISHER-PRICE.AM STRANS O GROAZA DE URSULETI SI AS VREA SI EU SA PARTICIP PENTRU COPIII MEI.MULTUMESC
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media