CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
ce se intampla cu premiile garantate?
Publicat de Catalina Savatin, in 02 May 2008, la 14:40
Raspunde Citeaza
Hristos a inviat!

Va scriu in legatura cu o prietena, Irina Cotofan, care a participat si ea la concursul de pe internet cu cei trei prieteni si mi-a spus ca a fost sunata de organizatori. Eu am cautat pentru confirmare numele ei in lista castigatorilor, dar nu este mentionat. Eu personal am castigat acel sandwichmaker Philips, si prin urmare sunt trecuta pe lista castigatorilor. Ce se intampla, este posibil ca lista sa nu fie actualizata, desi ea a fost sunata in legatura cu premiul in data de 22.04?
Multumesc, astept un raspuns.
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 16:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Gabriela P. (16 Apr 2008, 15:01)
Salut, Gabriela! Daca ai respectat intru totul conditiile de inscriere, iar prietenii tai au trimis fiecare cel putin cate un cod unic valid de pe numerele de telefon indicate de tine, vei fi sunata de organizatori si instiintata despre premiu. Procedurile de validare sunt in plina desfasurare.
Publicat de Gabriela P., in 16 Apr 2008, la 15:01
Raspunde Citeaza
am recomandat la trei prieteni promotia delma fiecare dintre ei au trimis cate un cod valid dar eu nu am primit nici un raspuns precum ca as fi castigat ceva. ce se intampla? eu pot dovedi ca cei tri prieteni au trimis sms pt ca avem confirmarea . cu se procedeaza in cazul asta? astept un raspuns. merci mult!!!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media