CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
ce sanse exista ?
Publicat de anonim_2765, in 07 Jan 2008, la 11:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (05 Jan 2008, 20:29)
Salut! Eu nu am participat la aceasta promotie...Sansele sunt legate de noroc...Daca e sa nu-l ai (norocul) nu vei castiga nici daca la extragere participa 2 persoane...Dar cum stiu ca lipsa norocului nu te caracterizeaza ( ai castigat ceva premii in anul carea trecut) iti urez bafta si aici. In alta ordine de idei, te rog sa-mi raspunzi si mie la intrebarea pe care ti-am adresat-o aici pe forum la promotia Dove. Mersi si multa bafta in 2008!
Publicat de Cipri onofrei, in 05 Jan 2008, la 20:29
Raspunde Citeaza
am citit regulamentul de pe site-ul petrom si am vazut ca au fost 150 de statii+ inca vreo 10 parca din actul aditional care a aparut si aici .. sa zicem 150 x in medie 20 de taloane /urna (cu toate ca au existat mai multe ) = 3000 de taloane ... sanse infime ... Dar Dumnezeu e mare si nu se stie niciodata , nu ?
vad ca la cealalta disutie nu vrea nimeni sa rasp...sau poate nu a participat ... hmm eu tot ast macar 1 rasp sa zica cineva ... "eu am masina dar nu am luat pt promotia asta benzina " ... asa ca pana una alta eu v-am pupat si sa aveti grija de voi !
Doamne Ajuta !
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media