CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
castigatori premii garantate
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 Jun 2008, la 11:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mihaela Gheorghe (12 Jun 2008, 22:34)
Vorbesti despre promotia "Maggi implineste mii de vise"?
Cred ca premiile campaniei au fost expediate. Daca te afli printre castigatori si nu ti-ai primit premiu, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si scrie-ne datele tale personale (nume, prenume, telefon, adresa postala) si care este premiul pentru care ai fost validata. Succes!
Publicat de Mihaela Gheorghe, in 12 Jun 2008, la 22:34
Raspunde Citeaza
De ce nu sunt date macar judetele celor care au castigat la maggi? Cum se procedeaza cu premiile? Se vor trimite prin posta? Cand?
Publicat de Cipri onofrei, in 31 May 2008, la 16:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: celyn (31 May 2008, 14:54)
salut celyn,
pt un set de tacamuri nu conta nr de sms-uri trimise ci in ce moment le-ai trimis daca le-ai trimis , de ex- prin absurd in ult saptamana de promotie e cam greu de crezut ca te-ai incadrat in primii 2000 de participanti
bft
Publicat de celyn, in 31 May 2008, la 14:54
Raspunde Citeaza
As fi fost foarte fericita, daca ;MAGGI; mi-ar fi-ndeplinit si mie macar un vis! Un umil set de tacamuri! Eu folosesc, numai, produsele ;maggi; si delikat, aceste produse sunt folosite de multi ani si de fiii mei aflati in, Spania,de 8ani, la care le trimit lunar produse din aceasta gama!N-am visat ,mii de euro, dar un set de tacamuri, ar fi trebuit sa primesc in vreme ce am trimis peste ,30 sms-uri! Ce sa facem? Fiecare om cu ,,,,fericirea si norocul lui, sau,,,,,,?????
Publicat de Moderator 1, in 02 Apr 2008, la 10:46
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mariana Mirela Crisan (01 Apr 2008, 15:06)
Buna, Corina,
Scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si scrie-ne sub ce nume si de pe ce numar de telefon te-ai inscris in promotie (mentioneaza si numele promotiei), iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice in baza de date cu participanti. Succes!
Publicat de Mariana Mirela Crisan, in 01 Apr 2008, la 15:06
Raspunde Citeaza
Buna ziua
Ma numesc Muntean Corina si am participat la promotia "Maggi implineste mii de vise" si nu am primit nici un mesaj cum ca as fi castigat vreun set de tacamuri si m-am uitat pe site si am vazut ca inca nu sunt 2000 de castigatori. Mai stiu persoane care au participat si nimic, nu pot intelege ce se intampla. Putetoi ruga organizatorii sa mai revizuiasca lista cu cei care au participat si nu au primit nimic.
Va multumesc anticipat
Astept raspunsul dumneavoastra cat mai curand posibil.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media