CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
castigator fara premiu
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jun 2009, la 18:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ISABELA ION (23 Jun 2009, 15:31)
Raspunsul organizatorilor despre validarea si publicarea castigatorilor (pentru Ion Sorin si pentru ceilalti vizitatori interesati de acest subiect):

"Stimate Domnule Ion Sorin,

Va multumim pentru ca ati participat si va felicitam pentru ca sunteti unul dintre cei 30 de castigatori ai premiului 2 constand intr-un Aparat Fitness Power ABS, la concursul "Floriol premiaza pofta de viata!".

Avem placerea de a va informa ca procesul de validare al castigatorilor se desfasoara pana la data de 28.06.2009. Datorita faptului ca o parte dintre castigatorii extrasi initial nu au fost validati conform regulamentului, s-a trecut la contactarea rezervelor aferente premiilor - in ordinea extragerii lor, conform sectiunii 7, paragraful 2 din regulament.

Dupa data comunicata mai sus, rezultatele finale validate ale promotiei vor fi afisate pe site-ul www.poftadeviata.ro si pe www.infopromotii.ro, iar in revista Avantaje vor fi publicati castigatorii premiului 1.

Referitor la primirea premiului, va informam ca dupa validarea finala a tuturor castigatorilor, conform Sectiunii 8 "Conditii de validitate si acordare a premiilor" din Regulamentul promotiei - "Premiile categoriei 2 si 3, vor fi trimise prin curier privat, in termen de 20 zile lucratoare de la data validarii castigatorilor."

Va felicitam inca o data pentru castigarea premiului si va invitam sa participati si pe viitor la urmatoarele promotii organizate de Floriol!"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jun 2009, la 16:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ISABELA ION (23 Jun 2009, 15:31)
Salut, Ion!
Vom transmite organizatorilor mesajul tau si ii vom ruga sa verifice situatia premiului tau si sa ne dea un raspuns pentru tine.
Un singur mesaj pe forum era suficient, pe aceasta tema .
Publicat de ISABELA ION, in 23 Jun 2009, la 15:31
Raspunde Citeaza
Buna ziua
Numele meu este ion sorin si am fost desemnat drept castigator al unui aparat de fitnes in urma inscrierii la campania floriol
Am trimis prin fax la nr. 0212070005 copie dupa B.I precum si copie dupa bonul de casa din care rezulta ca am achizitionat 2 sticle de floriol in perioada campaniei
Pana la caeasta data nu am primit premiul si nici nu apar la castigatori pe infopromotii
as vrea sa stiu ce se intampla si daca voi intra in posesia premiului
multumesc
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media