CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
cam dubios castigatorul...
Publicat de anonim_10398, in 17 May 2010, la 15:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10925 (12 May 2010, 23:39)
Bizar este ca tocmai tu care ai pe cineva in familie care a castigat la aceasta promotie faci comentarii de acest gen. Ce-ai zice daca ma apuc sa comentez ca si castigul vostru este dubios? Cum ai castigat? Poate ai pile la organizatori, poate esti ruda lor sub acoperire, poate de fapt premiul imi revenea mie dar prin manevre suspecte a ajuns in familia ta , etc, etc, etc...Tu imi poti raspunde ca nu e adevarat nimic, ca sunt simple speculatii, dar asta nu ma convinge, ptr ca nu exista dovezi, manevrele facute ptr ca ruda ta sa castige au fost bine puse la punct si sunt convinsa ca ceva e putred prin Danemarca. Vorba aia...to be or not to be ....capabili sa respectam bucuriile altora si sa nu ne mai imaginam ca numai cand castigam noi totul este corect si ok in timp ce atunci cand castiga altii sigur ceva a fost trucat. Altfel, faptul ca acele coduri puteau fi inscrise de mai multe ori nu a fost deloc o neregula, ci o prevedere a regulamentului, asadar cine a procedat asa nu a facut nimic ilegal.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 May 2010, la 11:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10925 (12 May 2010, 23:39)
Salut! Numele si prenumele castigatorului se afla la prima contactare, insa celelalte detalii se afla in decursul validarii. Nu aveti niciun motiv sa fiti suspiciosi; asa se procedeaza la cele mai multe promotii.
Spor la premii tuturor!
Publicat de [Cont sters]: anonim_10925, in 12 May 2010, la 23:39
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10398 (12 May 2010, 17:14)
Asa este, eu nu am castigat nimic la aceasta promotie, a castigat cateva sute de euro mama mea. Dar am citit comentariile facute pe cand mai era de actualitate aceasta promotie si am vazut ca se putea trimite de pe mai multe tel acelasi cod si multe alte nereguli, adica ambalaje fara cod dar se vedea urma ramasa in urma dezlipirii codului, apoi faptul ca la inceput au fost probl in a gasi produsele ce participau si tot asa. Si chiar asa, nu ti se pare dubios faptul ca la toti cei care au castigat, chiar si nevalidati inca, se stia macar de unde este, si doar al acesta nu se stie nimic???? Zau asa....orbi orbi, dar sa ne facem ca e soare cand afara ploua....nici chiar asa....
Publicat de anonim_10398, in 12 May 2010, la 17:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10925 (12 May 2010, 02:34)
E adevarat ca au fost probleme, dar asta nu inseamna ca acel castigator este dubios...Este o rautate inutila la adresa cuiva care la ora asta se bucura de un premiu atat de important...Daca ai fi castigat tu si noi faceam comentarii rautacioase la dresa ta , ce parere ai fi avut? Precum scrie in dreptul lui, nici macar nu a fost validat inca...d-apai sa fie acum contextul potrivit in care sa sa se ofere informatii suplimentare. Intotdeauna cei de la dr Oetker si-au prezentat castigatorii ori in spoturi TV (ex castigatorii excursiilor la Ierusalim), ori in pagini publicitare din ziare si reviste, mai rar chiar pe site-ul oetker.ro. Faptul ca nu stii deja acest lucru demonstreaza ca esti necunoscator in legatura cu campoaniile Dr. Oetker si faci si tu niste comentarii asa...ca sa te aflii in treaba., urmare a frustrarii ca nu ai castigat. Cel putin asta reiese din comentariul tau malitios.
Publicat de [Cont sters]: anonim_10925, in 12 May 2010, la 02:34
Raspunde Citeaza
De fapt, e cam dubioasa prezentarea lui, doar numele si atat.Chiar nu a spus la telefon de unde este, macar judetul, daca nu si orasul in care locuieste.?!
..
De fapt, la cate probleme de marketing a avut aceasta campanie, eu chiar ma mir ca exista un castigator.Ma asteptam sa se dea un act aditional 3 prin care castigul sa se imparta organizatorilor...
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media