CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
buna
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 28 Mar 2010, la 15:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mioara pal (26 Mar 2010, 10:29)
Draga Mioara, noi, cei de la Infopromotii, nu avem nicio legatura cu oferta pe care ai primit-o de la Bakker.
Poti lua legatura cu compania Bakker fie la numerele de telefon care se gasesc pe pliantul cu oferta, fie la datele de contact de aici: http://www.gradinabakker.ro/
Succes!
Publicat de mioara pal, in 26 Mar 2010, la 10:29
Raspunde Citeaza
saptamana aceasta am primit o oferta de la bakker si in aceasi zi am si raspuns. Datorita faptului ca am raspuns atat de repede am uitat de a atasa AVIZ DE EXPEDIERE - care are COD 4532- A . Imediat ce am constat acest lucru am luat legatura telefonica cu un reprezentant de la dumneavoastra care mi-a spus ca nu ar fi nici o problema datele mele fiind la nr. client. As putea trimite prin fax acest aviz de expediere daca este nevoie neaparat in acest sens astept un raspuns URGENT DE LA DUMNEAVOASTRA.

adresa PAL MIOARA
SC. GEN. NR. 1
807164 - INDEPENDENTA- GALATI
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 18 Aug 2009, la 10:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: maria gorincu (17 Aug 2009, 21:55)
Draga Maria,

Au existat, intr-adevar, intarzieri in expedierea premiilor generate de niste formalitati vamale (premiile sunt importate); in acest moment distributia lor este in plina desfasurare. Organizatorii promotiei isi cer scuze pentru eventualele neplaceri cauzate si va multumesc pentru intelegere.
Publicat de maria gorincu, in 17 Aug 2009, la 21:55
Raspunde Citeaza
Sunt castigatoarea unei farfurii delma.Inca nu am primit-o desi a trecut data de 15 august asa cum am fost anuntata prin sms.Doresc un raspuns din partea dv. VA MULTUMESC
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media