CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
buna
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 May 2009, la 14:37
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: CONSTANTIN DRUGAN (15 May 2009, 13:19)
Salut, Constantin!
Inca nu am primit lista castigatorilor, dar organizatorii ne-au transmis urmatorul raspuns pentru tine:

"Conform regulamentului, art. 5, câstigatorii vor fi anuntati prin intermediul postei electronice (adica pe email) în termen de patru saptamâni de la finalul perioadei de joc si li se va solicita verificarea datelor personale. Datele înregistrate pe website trebuie sa fie identice cu cele folosite pentru expedierea premiului. Daca adresa postala nu mai e valabila sau daca concurentul nu raspunde în termen de 10 zile lucratoare de la data înstiintarii prin e-mail, se va trage la sorti un alt câstigator de pe lista concurentilor eligibili pentru perioada de joc relevanta (Galeria câstigatorilor).

Un participant se poate considera câstigator doar dupa ce primeste prin mail o confirmare si dupa ce a raspuns la aceasta confirmare.

Organizatorul nu poate fi tras la raspundere pentru emailuri de notificare ce nu pot fi trimise. Organizatorul nu poate fi tras la raspundere pentru emailuri de la participanti ce nu pot fi primite.

Premiile vor fi expediate prin posta sau prin curier în termen de 4 (patru) saptamâni de la finele perioadei. Organizatorul nu-si asuma responsabilitatea pentru expedieri gresite sau prejudicii pricinuite în timpul expedierii de catre posta sau serviciul de curierat. Câstigatorii nu pot schimba premiul în bani sau pe un alt premiu. Daca curierul returneaza un premiu, din orice motiv, sau daca un câstigator nu-si revendica premiul înregistrat ca livrat, acesta nu mai poate emite nicio pretentie asupra lui."
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 May 2009, la 13:53
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: CONSTANTIN DRUGAN (15 May 2009, 13:19)
Salut!
Am transmis organizatorilor intrebarile tale si indata ce primim un raspuns, il vom publica aici.
Spor la premii!
Publicat de CONSTANTIN DRUGAN, in 15 May 2009, la 13:19
Raspunde Citeaza
DACA AM CASTIGAT UN MP3 LEIER O SA FIU ANUNTAT DE CINEVA?SI CAND O SA AFLAM LISTA CU CASTIGATORI POATE AM CASTIGAT SI NU MA ANUNTAT NIMENI MULTUMESC AST RASPUNS
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media