CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
bataie de joc
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Feb 2009, la 15:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Plescan Daniel (22 Jan 2009, 15:27)
Dragii nostri,
lista castigatorilor a fost publicata in urma cu mai multe zile, in sectiunea de castigatori a site-ului. Succes tuturor!
Publicat de Plescan Daniel, in 22 Jan 2009, la 15:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet Nagy (15 Jan 2009, 08:53)
In sfarsit mai apare cineva nemultumit. Ma gandeam ca numai eu sunt interesat de subiect! Lista inca nu a aparut. Din cunostintele mele, pe Cluj au fost doi castigatori plus subsemnatul desi eu, dupa domiciliul stabil, ma incadrez in alta zona geografica. Cei care au citit regulamentul stiu ca valabilitatea bonului e pe toata tara. Unde ai nevoie. In fine. Eu mi-am rezolvat problema..
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 15 Jan 2009, la 18:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet Nagy (15 Jan 2009, 08:53)
Draga Erzsebet,

Organizatorii promotiei nu au nici o vina ca nu s-a publicat inca lista castigatorilor. Explicatia sta in faptul ca pentru moment am pierdut contactul cu compania organizatoare si vom incerca tot posibilul sa luam din nou legatura cu ei.

Mult succes tuturor!
Publicat de Erzsebet Nagy, in 15 Jan 2009, la 08:53
Raspunde Citeaza
In anul 2009 o sa aparea lista castigatorilor :Cu Ajax,norocul iti bate in geam termopan!.......,dupa mine miroase a bataie de joc din partea celor care s-au bagat in organizarea acestei promotii de ajax..........?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media