CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
axion
Publicat de irina nitu, in 14 Jul 2009, la 16:18
Raspunde Citeaza
greu cu validarea asta.......a trecut o luna
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Jul 2009, la 13:49
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mylady (03 Jul 2009, 19:47)
Mylady, dupa cum am raspuns anterior tuturor intrebarilor legate de acest subiect (intr-o discutie separata - anunt din partea organizatorilor - in aceeasi sectiune), lista finala va fi publicata peste cateva zile, cand se va incheia procesul de validare a tuturor castigatorilor.
Publicat de mylady, in 03 Jul 2009, la 19:47
Raspunde Citeaza
De ce nu s-au afisat castigatorii, nici pana la aceasta data? sau asa procedeaza de obicei colgate-palmolive? ca si la promotia colgate total care sa desfasurat la sfarsitul anului 2008 am tot urmarit sa vad daca apare lista castigatorilor si nici pana azi nu am vazut De ce oare?poate ne lamureste si pe noi...
Apropo asa stiu sa ne trimita sms cu noul concurs Ajax tot la fel va proceda si cu lista castigatorilor?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Jun 2009, la 13:07
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_3349 (24 Jun 2009, 21:42)
Salut, Anonimule!
Organizatorii au stabilit ca pentru aceasta promotie sa trimita confirmarile de validare si sa publice lista castigatorilor numai dupa validarea tuturor celor 100 de potentiali castigatori. Trimiterea faxului nu este ultimul pas, ci ulterior, datele trebuie verificate si de-abia apoi se valideaza fiecare participant.
Chiar era nevoie sa fii malitios?
Spor la premii!
Publicat de anonim_3349, in 24 Jun 2009, la 21:42
Raspunde Citeaza
Greu cu faxurile astea!? Pana trimite toata lumea copii dupa bonurile fiscale... Sau nu sunt faxurile de vina pentru nepublicarea castigatorilor?
Publicat de mariana baciu, in 10 Jun 2009, la 18:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (10 Jun 2009, 17:19)
va multumesc foarte mult!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 10 Jun 2009, la 17:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mariana baciu (08 Jun 2009, 15:01)
Salut!
Organizatorii ne-au transmis ca extragerea s-a efectuat pe 5 iunie, s-au trimis SMS-uri de instiintare tuturor celor 100 de castigatori, iar lista va fi publicata pe site-ul nostru indata ce vor fi identificati toti cei 100 de castigatori in urma faxurilor trimise de ei pentru validare.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 09 Jun 2009, la 12:42
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mariana baciu (08 Jun 2009, 15:01)
Salut, Mariana!
Ii vom intreba pe organizatori daca lista castigatorilor a fost definitivata. Conform regulamentului promotiei (disponibil la sectiunea Arhiva):
"Tragerea la sorti va avea loc in data de 1 iunie 2009 si comunicarea castigatorilor se va face pana cel tarziu la data de 15 iunie 2009."
Publicat de mariana baciu, in 08 Jun 2009, la 15:01
Raspunde Citeaza
au aparut castigatorii?daca da,unde apar?multumesc!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media