CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
angajare
Publicat de Voica Ioana - Nicoleta, in 17 Jun 2011, la 15:55
Raspunde Citeaza
Buna..ma numesc Ioana Voica, am 20 de ani si sunt din Pitesti.Sunt o fire sociabila, comunicativa,prietenoasa ,punctuala,dornica de a invata lucruri noi. As vrea sa lucrez ca promoter in orasul meu..adresa mea de email voicaioananicoleta@yahoo.com
Publicat de raluca paraschiv, in 15 Dec 2009, la 18:55
Raspunde Citeaza
buna ziua..as dori sa particip la promotii. va multumesc
Publicat de maria-madalina strachina, in 19 Nov 2009, la 11:42
Raspunde Citeaza
buna ziua! numele meu e madalina si sunt studenta a facultatii de drept alexandru ioan cuza iasi(in anul 3).as fi interesata dak s ar putea de un job in domeniul publicitar.nu am experienta pentru ca sincer nu am fost nevoita pana acum sa lucrez si nici nu mi a permis timpul.totusi acum trec printr o perioada dificila din punct de vedere economic,avand in vedere ca mai am un frate student si el si avem un singur parinte. va rog daca apare ceva in domeniul mentionat sa ma anuntati. va multumesc anticipat!
Publicat de [Cont sters]: Andreea Graur, in 17 Apr 2009, la 15:01
Raspunde Citeaza
sunt din Tg Mures si as dori sa fac promotii,sunt foarte interesata de astfel de job part-time.
Publicat de monica, in 24 Mar 2009, la 23:52
Raspunde Citeaza
Buna tuturor!
Ma numesc Monica, sunt din Giurgiu si as vrea sa prezint si eu oferte promotionale in hipermarketuri
Sunt o fire sociabila, cu simtul umorului, am cunostinte de biologie, chimie, vorbesc foarte bine engleza si satisfacator germana (asa k m-as descurca la prezentarea oricarui tip de produs). De asemenea, am experienta in prezentari si in tehnici de comunicare pentru ca am participat la diferite concursuri de prezentare a proiectelor, la olimpiade nationale (de chimie si engleza) si, fiind presedinte al Consiliului Judetean al Elevilor Giurgiu timp de un an, am luat parte si la sedinta Consiliului National al Elevilor in 2007, in cadrul caruia am avut de prezentat diverse activitati.
Daca este cineva interesat, contactati-ma la adresa de mail mentionata la contul meu si va pot trimite CV-ul.
Multumesc anticipat !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Dec 2008, la 00:32
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Andreea (07 Dec 2008, 14:13)
Scuze
E ora tarzie. Am vrut sa-i raspund Andreei. Iertaciune, Marius!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Dec 2008, la 00:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: marius bondreanu (25 Nov 2008, 16:12)
Andreea, este bine sa urmezi sfaturile lui Cipri, in sensul sa adaugi daca ai experienta in domeniu, in ce zona ai putea lucra si alte asemenea informatii. Daca adresa ta de mail din contul de membru este corecta, iti vom putea transmite eventualele oferte de la potentiali angajatori pe mail, fara sa fie nevoie sa iti publici adresa de mail aici, de unde o poate prelua orice spammer.
Succes!
Publicat de Cipri onofrei, in 08 Dec 2008, la 17:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Andreea (07 Dec 2008, 14:13)
draga Andreea , iti dau un sfat : ar fi super daca ai scrie si ce inaltime ai , locul din tarisoara acesta unde ai dori sa faci promotii si nu in ultimul rand o adr de e-mail unde poti fi contactata de cei care se ocupa cu promotiile intr-un timp cat mai scurt .
Cam atat am vrut sa iti zic , nu uita sa crezi in tine si multa bafta
Publicat de [Cont sters]: Andreea, in 07 Dec 2008, la 14:13
Raspunde Citeaza
Buna ziua,as dori daca se poate sa particip la promotii.Astept un raspuns.Va multumesc.
Publicat de marius bondreanu, in 25 Nov 2008, la 16:12
Raspunde Citeaza
buna ziua,as dori sa particip si eu ca promoter in hypermarket-uri.mutumesc anticipat
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media