CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
am castigat un premiu
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 11 Dec 2008, la 13:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: veronica topy (11 Dec 2008, 13:07)
Salut, Veronica!
Foloseste rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si scrie-ne toate datele tale personale cu care te-ai inscris in promotie si lasa-ne un numar de telefon, iar noi vom trimite aceste informatii organizatorilor. Mentioneaza despre ce promotie este vorba, ca sa stim cui sa ne adresam.
Situatia ta este aceeasi ca si a lui Nelu. Puteai foarte bine sa urmezi aceleasi indicatii pe care i le-am dat si lui. Noi ne ocupam de corespondenta primita pe rubrica de contact la fel cum ne ocupam si de forum sau de comentariile din paginile promotiilor. Ar fi mers chiar mai repede daca ne scriai direct pe rubrica de contact, cu toate datele tale.
Succes!
Publicat de veronica topy, in 11 Dec 2008, la 13:07
Raspunde Citeaza
Am fost anuntata ca am castigat un premiu la concursul oust vreau sa prezint ambalajul pt confirmare si sa dau datele necesare pt a intra in posesia premiului!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cum sa procedez ?nu am mai fost contactata
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 Nov 2008, la 15:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: nelu Ghincea (28 Nov 2008, 17:46)
Salut, Nelu!
Te rugam sa ne trimiti datele tale de contact (nume, prenume, numar de telefon) folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului nostru, iar noi vom transmite aceste informatii organizatorilor in data de 2 decembrie. Mentioneaza in mesaj ca este vorba despre promotia Oust si ca ai fost contactat in prealabil in legatura cu premiul.
E bine sa nu iti faci publice pe forum datele personale si de aceea insistam sa folosesti rubrica de contact.

Microvacanta placuta!
Publicat de nelu Ghincea, in 28 Nov 2008, la 17:46
Raspunde Citeaza
am castigat 500 ron si ati incercat sa luati legatura cu mine,a fost tel la fratele meu,acum este la mine astept sa luati legatura cu mine ca sa validez premiul.de ieri nu ati mai sunat.multumesc
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media