CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
am castigat 2 bilete la concert
Publicat de Moderator 1, in 09 May 2008, la 13:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragoi (09 May 2008, 09:08)
Daniela, am preluat informatia pentru a o transmite organizatorilor, dar am sters mesajul tau de pe forum, deoarece, asa cum spune si Anonimul, nu este bine pentru tine sa iti publici datele personale. Data viitoare te rog sa folosesti rubrica de contact: astfel iti protejezi datele personale, iar noi putem obtine mai rapid un raspuns pentru tine, pe care sa ti-l trimitem personal, pe e-mail.
Ai grija si cand te inregistrezi, sa iti scrii corect adresa de e-mail. Contul tau cu adresa @yahho a fost sters, fiind invalid. Daca ne scrii sau postezi mesaje pe forum folosind o adresa de e-mail invalida, nu iti putem raspunde, pentru ca e-mail-ul nostru nu va ajunge la tine, iar comentariile sunt sterse o data cu contul gresit al comentatorului.
Publicat de anonim_2765, in 09 May 2008, la 12:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragoi (09 May 2008, 11:04)
Daniela ai comis o imprudenta publicandu-ti nr de tel pe forum. ..Moderatorul te rugase sa folosesti rubrica de contact pe care o poti gasi pe bara de jos a site-ului, in felul acesta informatia ajungea exclusiv la ei si nu era disponibila la vedere, oricui viziteaza acest site...
Publicat de Moderator 1, in 09 May 2008, la 10:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragoi (09 May 2008, 09:08)
Daniela, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din menioul de jos al paginii si da-ne numarul tau de telefon; ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca au primit plicul tau si sa te contacteze, eventual, pentru detalii. Nu uita sa mentionezi in mesaj despre ce premiu si ce promotie este vorba.
Felicitari pentru premiu!
Publicat de daniela dragoi, in 09 May 2008, la 09:08
Raspunde Citeaza
am castigat 2 bilete la concertul lui Stefan Banica,am trimis capacul si declaratia de castigator pe 05.05.2008 si nu ati primit-o inca.daca nu o primiti nici azi si nu validati premiul sa-mi trimite-ti biletele saptamana viitoare nu mai am timp sa le primesc pana pe 15.05 deoarece plecarea aste pe 16.05.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media