CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
agentia sau posta romana?
Publicat de Cipri onofrei, in 31 May 2008, la 09:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 09:36)
sal draga moderator !
nu stiu daca se merita ... dar luni ma voi opri la posta sa intreb ce as putea face
in alta ordine de idei vreau sa va pun ca la promotia delma a fost singurul plic pe care l-am trimis fara confirmare de primire sau recomandat , daca se vrea se poate ...numai intelegere sa existe : as putea pune la dispozitia organizatorului celelalte coduri cu care am participat + facturile pt toate produsele delma cumparate ...inca mai sper ca se va rezolva ceva daca nu... asta e o sa fie o invatatura ...si nu mai zic ca premiul castigat aici ar fi al 2lea in decurs de cateva luni pe care nu il primesc
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 09:36
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (31 May 2008, 09:27)
Salut, Cipri!
Din pacate, in lipsa cartonasului in original cu codul unic, organizatorii nu iti pot trimite premiul, oricat de mult si-ar dori. Ar fi contrar regulamentului. Incearca totusi sa faci reclamatia la posta.
Publicat de Cipri onofrei, in 31 May 2008, la 09:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (31 May 2008, 09:27)
aaa era sa uit ...as putea trimite celelalte coduri cu care am participat=chair daca sunt cam multe si inca o data declaratia completata si semnata ...dar nu mai stiu codul castigator ...
Publicat de Cipri onofrei, in 31 May 2008, la 09:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 00:44)
off pana se lungesc cei de la posta cu rezolvarea reclamatiei expira si termenul de acordare a premiului si apoi ce imi or mai recomanda sa depun o reclamatie si la ei - organizatorilor ? ... se lungeste pe putin 3 luni de zile....
vreau sa le transmit ceva organizatorilor : odata ce m-au sunat si le-am confirmat codul, ei au o baza de date cu toate codurile inscriptionate ... cred ca mai am celelalte coduri cu care am participat si daca nu a mai revendicat nimeni codul meu nu inteleg de ce nu mi se poate trimite premiul , sper sa inteleaga situatia ... de la o reclamatie se poate ajunge la proces si sincer nu am chef
stiu ca cei de la Unilever sunt f seriosi si am incredere in ei ca vor intelege situatia ...mai ales ca nu sunt doar eu in acesta nefericita situatie .
la final vreau sa le multumesc anticipat
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 00:44
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (28 May 2008, 22:32)
Salut, Cipri!
Organizatorii promotiei Delma ne-au transmis recomandarea lor pentru tine: in cazul de fata, ar trebui sa adresezi o reclamatie scrisa Postei Romane. Poate asa se va da de urma plicului tau. In lipsa cartonasului sau capacului cu codul unic declarat castigator, nu iti poti primi premiul.
Publicat de Cipri onofrei, in 28 May 2008, la 22:32
Raspunde Citeaza
am castigat pe 7 .04 la delma un set de veselie ,am trimis pe 8 plicul cu cartonasul si cu pv completat si semnat si ca sa aflu astazi ca organizatorii nu l-au primit... am vazut ca nu-s numai eu in situatia asta....
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media