CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
afisare castigatori
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 May 2010, la 17:01
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: andreea-gabriela florescu (28 Apr 2010, 16:47)
Draga Andreea-Gabriela,

iata ce prevede regulamentul:
- pentru premiile garantate (blender):
"Premiile vor fi expediate prin posta/curier de catre Organizator in cel mult 30 de zile lucratoare de la data primirii tuturor documentelor solicitate.
- pentru Premiile Saptamanale - 10 000 de euro (echivalentul in RON):
"Organizatorul va face viramentul bancar cu sumele castigate, respectiv:
- Premiu Saptamanal: 40.877 RON (TVA inclus), echivalentul a 10.000 de euro la cursul de 1 euro = 4,0877 RON; in termen de 30 de zile lucratoare de la data validarii castigatorilor."
- pentru Premiile Saptamanale - vouchere valorice pentru mobila de bucatarie sau electrocasnice in valoare de 1500 de euro, echivalentul in RON:
"Premiile constand intr-un voucher de 6.132 RON cu TVA, echivalentul a 1500 de euro, la cursul de 1 euro = 4,0877 RON, vor fi expediate de Organizator prin curier/posta la adresa comunicata Organizatorului in cadrul procesului de validare a castigatorilor. "

Asadar, termenul de livrare este de 30 de zile lucratoare de la data validarii.

Felicitarile noastre pentru castig!
Publicat de selina angi, in 03 May 2010, la 17:01
Raspunde Citeaza
cand se afiseaza lista cu castigatorii celor 1000 de blendere? .La cat timp dupa validare intram in posesia lor . Multumesc.
Publicat de claye, in 30 Apr 2010, la 23:07
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: andreea-gabriela florescu (28 Apr 2010, 16:47)
Eu unul am castigat un blender si mi-au spus ca peste 30 de zile de la incheierea campaniei se va face o lista cu toti castigatorii si dupa urmeaza sa lie livrate.
Publicat de andreea-gabriela florescu, in 28 Apr 2010, la 16:47
Raspunde Citeaza
in cat timp de la anuntarea castigatoriilor se poate intra si posesia premiilor?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Apr 2010, la 12:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: selina angi (26 Apr 2010, 16:15)
Draga Selina, tocmai am actualizat lista castigatorilor validati. Din cate stim, multi sunt inca in curs de validare.
Publicat de selina angi, in 26 Apr 2010, la 16:15
Raspunde Citeaza
cand se afiseaza toti castigatorii la aceasta promotie?? cei care au castigat vauchere , euro blendere?? de ce dureaza atat? Multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media