CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Ultimii castigatori?!?
Publicat de gheza gheza, in 05 Jun 2010, la 01:55
Raspunde Citeaza
In act aditional 3 scrie ca rezerva trebuie sa fie validata in decursul a 5 zile.cum inca nu s-a afisat nimeni, e posibil sa fie anuntata urmatoarea rezerva.rog moderatorul sa intrebe pe Nestle daca si rezerva e anuntata dupa acelasi sistem ca si catigatorul, adica in regulament scria ca castigatorul e sunat si daca nu raspunde, i se trimite sms in care e felicitat ca a castigat 10000 euro. asa si rezerva este sunata la telefon si in cazul in care nu raspunde, i se trimite sms?multumesc frumos si noapte buna
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 28 May 2010, la 12:01
Raspunde Citeaza
Dragi participanti,

Organizatorii ne-au trimis urmatorul raspuns:
"Ultimul castigator al premiului de 10.000 euro este in curs de validare. Te rugam sa pastrezi ambalajele pana la publicarea datelor ultimului castigator.

Succes,
Echipa JOE"

Publicat de Ada ., in 25 May 2010, la 19:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Gheorghe (25 May 2010, 00:22)
Multumesc pentru raspuns. Felicitari rudei dumneavoastra
Publicat de Gheorghe, in 25 May 2010, la 00:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ada . (24 May 2010, 16:09)
Draga Ada,

Cred ca e vorba de ultima saptamana. Il ... cunosc pe cel care a castigat in saptamana a VIII-a... Pana atunci au fost afisati castigatorii, fara pauze semnificative! Ai sanse!
Publicat de Ada ., in 24 May 2010, la 16:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 2 Infopromotii (21 May 2010, 11:04)
Nimic rautacios, "parol" . Intrebam foarte serios carei extrageri ii corespunde castigatorul nevalidat, ptr ca eu nu am participat decat in ultima saptamana de concurs (mai precis, chiar in ultima zi ), si voiam sa stiu daca as mai intra in socoteala unei eventuale rezerve ...Daca este o extragere mai veche nu ma implica in niciun fel ptr ca nu ma inscrisesem inca.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 21 May 2010, la 11:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ada . (19 May 2010, 12:05)
Draga Ada.,

Intrebarile tale au clar o tenta "rautacioasa" ; daca sunt publicate 8 nume din cele 9 castigatoare de mari premii, e de presupus ca nu la prima sau a doua extragere au fost, eventual, probleme cu validarea, ci la una apropiata de finalul campaniei, nu? Organizatorii au un interes clar sa ofere aceste premii iar noi suntem optimisti ca vom primi in curand si acest ultim nume.
Publicat de Ada ., in 19 May 2010, la 12:05
Raspunde Citeaza
Dar de ce s-a intarziat atat? A fost invalidat vreun castigator de 10.000 euro si s-a apelat la rezerve? Daca da, carei extrageri ii corespunde castigatorul invalidat?
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 18 May 2010, la 10:32
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (18 May 2010, 02:19)
Draga anonim_2519,

Din pacate, un asemenea raspuns exact nu poate fi dat pentru simplul fapt ca nu mai depinde doar de organizatori ci si de alti participanti, ca si tine, care, eventual, nu sunt la fel de prompti (din diverse motive) in a raspunde etc. Nici noi nu spunem asta "aiurea" - ne-am lovit de situatii de genul acesta cand am organizat concursurile "Promotia Anului". Asa incat nu ne ramane decat sa-ti sugeram sa mai pastrezi ambalajele. Noi iti tinem pumnii.
Publicat de anonim_2519, in 18 May 2010, la 02:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (19 Apr 2010, 15:09)
Astazi, 18 mai, se fac 30 de zile lucratoare de la ultima extragere. Deci, conform regulamentului ar mai fi doar cateva zile (chestia cu validarea).
De raspunsuri Copy-Paste din regulamente m-am saturat, domnii Organizatori nu ar putea si ei sa raspunda foarte clar daca mai este sau nu mai este un castigator de validat din rezerve (la 10.000 de euro), sa nu mai stau cu punga de ambalaje asteptand sa fiu eventual rezerva. Intrebarea asta nu o pun aiurea, caci am mai patit ca la 2 luni de la terminarea unei promotii sa fiu sunat ca rezerva si desigur, sa nu mai am respectivul ambalaj castigator.
In esenta, vreau sa stiu daca se mai apeleaza in continuare la rezerve sau s-a stabilit castigatorul sau nu se mai da premiul. As dori un raspuns scurt si concis, de genul: MAI ASTEAPTA SAU NU DOMNULE CONSUMATOR.
Va multumesc anticipat, atat Moderatorului cat si Organizatorului.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Apr 2010, la 15:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (15 Apr 2010, 17:24)
Salut!

Am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Buna ziua,

Conform regulamentului, lista castigatorilor validati (nume, prenume, premiul castigat) va fi publicata pe site-ul Campaniei www.IndraznesteSiTu.ro, pe www.infopromotii.ro si www.cautpromotii.ro in cel mult 30 de zile lucratoare de la momentul validarii lor.

Cu prietenie,
Echipa JOE"

Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Apr 2010, la 13:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (15 Apr 2010, 17:24)
Moderatorul a intrebat. Asteptam raspunsul din clipa in clipa. Spor la premii!
Publicat de anonim_2519, in 15 Apr 2010, la 17:24
Raspunde Citeaza
Rog Moderatorul sa intrebe organizatorii promotiei "Castiga fara compromisuri cu Joe" care sunt castigatorii premiilor de 10.000 de euro ai ultimelor 2 extrageri (din data de 31 martie si din data de 7 aprilie)! Multumesc anticipat.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media