CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Tragerea la sorti a castigatorilor
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Jan 2010, la 13:42
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: vasilica chelu (22 Jan 2010, 13:44)
Draga Vasilica, pentru a afla raspunsul la aceasta intrebare, trebuie sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui ce premii ai fost anuntata ca ai fi castigat, la ce promotie, numele si prenumele tau, numarul/ numerele de telefon de pe care te-ai inscris in promotie si un numar de telefon la care sa poti fi eventual contactata. Noi nom lua legatura cu organizatorii, ii vom ruga sa verifice si iti vom spune exact cum stau lucrurile, pe e-mail.
Am vazut ca figurezi pe lista castigatorilor cu un tricou cu leduri si ai fost validata. Daca mai este vorba despre un alt premiu, avem nevoie de toate datele de mai sus pentru a-i putea ruga pe organizatori sa verifice.
Publicat de vasilica chelu, in 22 Jan 2010, la 13:44
Raspunde Citeaza
Buna ziua! Am fost sunata de 2 ori ca am castigat cate un tricou. Intrebare : am castigat 2 tricouri ? In lista numele meu apare o singura data .
Ma puteti ajuta sa aflu daca am castigat 2 tricouri? Multumesc!
Publicat de tamas Vespremi, in 22 Jan 2010, la 10:44
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (22 Jan 2010, 09:19)
va multumesc!da deja am sunat azi dimineata si am spus adresa corecta!!va multumesc!!!!!!!!!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 22 Jan 2010, la 09:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (22 Jan 2010, 09:19)
Salut! In meniul de sus, gasesti sectiunea "Castigatori". Dand click pe numele promotiei "Snickers iti da energie si un MOTOSK8 pe zi" gasesti si lista. Este foarte mare, dar ai la dispozitie cautarea dupa nume si mai multe filtre.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 22 Jan 2010, la 09:33
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: tamas Vespremi (21 Jan 2010, 22:41)
Tamas, pentru a rezolva problema, te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul galben de jos si sa ne spui toate detaliile: numele promotiei, numarul de telefon cu care te-ai inscris, un numar la care sa poti fi contactat si adresa ta postala completa, explicand unde apar diferentele. Noi vom lua legatura cu organizatorii si ii vom ruga sa rezolve situatia ta. Grabeste-te, astfel incat sa nu ti se trimita premiul la o adresa inexistenta!
Publicat de Locco_Flo, in 22 Jan 2010, la 09:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (21 Jan 2010, 14:35)
Salut,
Poate ca n-am cautat indeajuns sau cu destula atentie dar nu gasesc unde este afisata lista cu castigatorii... Puteti sa ma ajutati?
Multumesc!!!
Publicat de tamas Vespremi, in 21 Jan 2010, la 22:41
Raspunde Citeaza
salut!am o problema mare!!am castigat un tricou aste e ok!dar adresa nu!!eu Sunt din TASNAD nu TUSNAD si JUDETUL SATU MARE nu HARGHITA!ce pot eu sa fac???( PLS HELP
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jan 2010, la 14:36
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mircea P (17 Jan 2010, 17:54)
Salut, Mircea!
Castigatorii au fost publicati. Citeste mesajul meu de mai jos, pentru toate detaliile.
Mult succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jan 2010, la 14:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (20 Jan 2010, 13:57)
Salutare tuturor!
Lista castigatorilor pentru aceasta promotie a fost afisata inca de ieri. Unii dintre potentialii castigatori, aflati in curs de validare, nu au putut fi contactati inca si i-am publicat sub forma "posesor cod castigator...". Puteti introduce codul/ codurile cu care ati participat in bara de cautare si sa bifati cautarea in listele de castigatori si veti vedea daca va numarati printre ei. Puteti introduce numai cate un cod o data, fara ghilimele sau alte semne speciale. cautarea functioneaza si cu litere mici si cu litere mari.
Urmeaza sa actualizam lista pe masura ce sunt validati mai multi castigatori.
Spor la premii tuturor!
Publicat de Locco_Flo, in 20 Jan 2010, la 13:57
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mircea P (17 Jan 2010, 17:54)
Sunt tare curios daca maine, 21.01.2010, cand se implinesc cele 7 zile(lucratoare) din data extragerii la sorti a castigatorilor, vor fi afisate numele castigatorilor. Din regulament, cum spunea si moderatorul, reiese ca este ultima zi cand pot fi afisate...
Publicat de Mircea P, in 17 Jan 2010, la 17:54
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mircea P (16 Jan 2010, 14:39)
Normal era in data de 12.01.2010 sa fie afisati persoanele care au fost extrase ca posibili castigatori.Pentru ca:

1.Poate avea telefonul inchis si organizatorul nu a putut contacta persoana(probleme de semnal,baterie etc).
2.Versiunea SMS cu mesaj dupa data extragerii posibililor castigatori.
3.Versiunea anunt prin mail poate sa-i fi furat telefonul respectivului sau l-a pierdut.

In cazul in care cine nu raspundea la cele 3 (cel putin) se apela la rezerve... de aceea cerusem lista posibililor castigatori
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Jan 2010, la 17:37
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mircea P (16 Jan 2010, 14:39)
Salut, Mircea!
Conform regulamentului, rezervele extrase nu urmeaza a fi publicate. De obicei, in notificarea pe care orice organizator o face la Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (ANSPDCP), se solicita si se obtine aprobarea publicarii numelor castigatorilor, nu si ale potentialilor castigatori (rezervele). Modul de prelucrare a datelor voastre personale cu care va inscrieti intr-o promotie sau chiar si pe un site sunt reglementate prin lege. Poti afla mai multe pe site-ul ANSPDCP: www.dataprotection.ro.

Pentru aceasta promotie, termenul de validare este, conform art. 6.3.3, de 7 zile lucratoare de la data primirii documentelor solicitate pentru validare.
Te asiguram ca organizatorii au grija ca regulamentul si legile sa fie respectate cu strictete, asa ca n-ai de ce sa ii acuzi, pe ei sau pe Romania in general in legatura cu lista castigatorilor.

Le vom comunica maine (luni) organizatorilor ca sunteti nerabdatori sa aflati castigatorii si ii vom ruga sa ne trimita spre publicare numele primilor castigatori validati (daca s-a validat deja cel putin unul).
Publicat de Mircea P, in 16 Jan 2010, la 14:39
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (15 Jan 2010, 08:59)
...pai spre exemplu eu am fost plecat(pe partie) nu erau obligati sa afiseze pe 12.01.10 pe site lista castigatorilor + cea a "rezervelor"?In felul acesta am verificat si eu zilnic si suntem in 16.01.10 si nimic... Deci din pacate , cum suntem obisnuiti in Romania de 20 de ani , o alta facatura... ... "- Copilul tau nu are nevoie de...?"...ce ramane "poate" dam si la prosti...
Publicat de Locco_Flo, in 15 Jan 2010, la 08:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (13 Jan 2010, 09:48)
"... imediat dupa extragere" e o formula adaugata de tine Din regulament rezulta ca suntem in perioada celor 7 zile in care castigatorii sunt contactati telefonic si, eventual, se apeleaza la rezerve (daca e cazul).

Multumesc mult!!! Astept sa fiu sunat...
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 14 Jan 2010, la 16:38
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Locco_Flo (13 Jan 2010, 09:48)
"... imediat dupa extragere" e o formula adaugata de tine Din regulament rezulta ca suntem in perioada celor 7 zile in care castigatorii sunt contactati telefonic si, eventual, se apeleaza la rezerve (daca e cazul).
Publicat de Locco_Flo, in 13 Jan 2010, la 09:48
Raspunde Citeaza
Salut,
Stiu ca tragerea la sorti a castigatorilor a fost pe 12 ian 2010. Dupa cum scrie in regulament organizatorii erau obligati sa afiseze pe site-ul oficial www.snickers.ro lista castigatorilor imediat dupa extragere. Stie cineva unde putem gasi aceasta lista?

Multumesc!!!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media