CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Telefon pentru informatii
Publicat de Master Infopromotii, in 19 Dec 2007, la 15:06
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (13 Dec 2007, 17:25)
Pentru Moderatori : va rog frumos sa-mi spuneti daca exista acest telefon pentru informatii. Am nevoie de unele lamuriri inainte de a ma inscrie. Si vreau sa ma inscriu cat mai repede!Multumesc.

Cred ca aveti dreptate - inafara de 031.730.7300 nu am gasit un alt numar de telefon pentru informatii. Daca nu va ajuta nici formularul de contact de pe pagina www.dero.ro va rog sa ne scrieti nelamuririle dumneavoastra si vom incerca sa le aducem in atentia organizatorilor "cat mai repede!".
Publicat de anonim_2765, in 19 Dec 2007, la 08:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (13 Dec 2007, 17:25)
Pentru Moderatori : va rog frumos sa-mi spuneti daca exista acest telefon pentru informatii. Am nevoie de unele lamuriri inainte de a ma inscrie. Si vreau sa ma inscriu cat mai repede!Multumesc.
Publicat de anonim_2765, in 13 Dec 2007, la 17:25
Raspunde Citeaza
Pentru moderatori : Va rog sa-i intrebati pe organizatori la ce numar de telefon putem obtine informatii suplimentare. Telefonul Unilever dedicat clientilor (031 730 7300) este doar un robot la care poti lasa mesaj. Multumesc anticipat. ( P.S. - imi cer scuze daca acest numar exista deja in regulament...l-am parcurs de cateva ori, dar nu am gasit vreun numar... ...)
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media