CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
SCAPARICI
Publicat de anonim_2519, in 28 Oct 2008, la 14:10
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_6523 (27 Oct 2008, 18:24)

Am vazut pe site ca am castigat si am sunat eu; m-am certat cu ei pentru ca le-am reprosat incalcarile din regulament si de atunci nu am mai auzit nimic de la ei.
Dupa cum ti-am scris: nu am de gand sa-i las asa, chiar daca premiul nu este foarte important. Eu m-am inscris cu foarte multe plicuri, iar ei au fost necinstiti (asta e doar o formula politicoasa pentru ce au fost ei).
In timpul campaniei, au raspuns la toate numerele de telefon si de fiecare data, iar dupa ce trebuia sa fie extragerea (caci s-a amanat vreo 2 saptamani fara sa fie anuntata), de-abia am reusit sa-i mai prind la telefon o data.
Pana la urma tu vei face reclamatia? ca eu o voi face!
Publicat de [Cont sters]: anonim_6523, in 27 Oct 2008, la 18:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (26 Oct 2008, 17:14)
Buna,

Iti multumesc mult pentru raspuns .

Dupa ce ai fost anuntat(a) ca ai castigat te-au resunat vreodata sa-ti dea vreun detaliu, sa-ti spuna cum se procedeaza,etc? Sau pur si simplu au lasat povestea in coada de peste? Dar tu ai sunat vreodata la ei sa intrebi de ce nu ti-ai primit premiul? Daca da, ce ti-au raspuns?
Pe mine m-au sunat o singura data sa-mi spuna ca am castigat; de atunci... liniste totala.

Si de data aceasta iti multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Publicat de anonim_2519, in 26 Oct 2008, la 17:14
Raspunde Citeaza
Da, eu am castigat un premiu (aragaz)...desigur ca nu l-am primit si oricum toata treaba asta s-a facut incalcand regulamentul repetat, dar si legi valabile la noi in tara.
Urasc astfel de oameni, de aceea, in ultimele 2 luni am studiat regulamentul si am adunat toate legile pe care le-au incalcat. Intentionez ca saptamana viitoare sa-i reclam atat la OPC cat si la Garda Financiara.
Daca si tu ai patit ca mine, te rog fa si tu o reclamatie ca sa aiba putere impreuna (reclamatiile). stiu foarte bine ca unii nu prea se ocupa de ele, poate asa, fiind mai multe o vor face.
Publicat de [Cont sters]: anonim_6523, in 17 Oct 2008, la 14:30
Raspunde Citeaza
Daca vreunul dintre vizitatorii acestui site a participat si a castigat un premiu in cadrul promotiei SCAPARICI, il rog sa imi spuna daca pana acum si-a primit premiul, iar daca raspunsul este da, cand.

Multumesc anticipat pentru raspuns.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media