CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Pt. 10923,ANONIM
Publicat de [Cont sters]: ioana stoian, in 05 Jun 2011, la 00:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet Nagy (12 Aug 2010, 14:45)
Buna.......si felicitari tuturor castigatorilor.acum am un raspuns pentru doamna sau domnisoara erzsebet nagy.am participat acum recent la concursul maggi cu 4 coduri de concurs.toate au fost validate iar eu am primit pe net doar o hartie,foaie nu stiu cum sa -i zic mai clar un ***** de foaie cu desenul
lor de reclama maggi pentru un singur cod asta fiind pe net,ca de.....codurile au fost trimise pe net.ei ce au zis hai sa o pacalim si pe asta trimitandu-i mesaje cu surprizele date de ei pentru acele coduri.desfac ceea ce au spus ca au trimis si cand colo ce credeti ca era!acel ***** sau **** de foaie cu reclama lor.Dar intrebarea mea esteunde imi sunt surprizelesau premiile sipentru celelalte 3 coduri? Dragii mei,dragele mele,un sfat va dau:nu va mai lasati pacalite de atatea reclame.......produsul se poate consuma sau savura si fara concursuri sau mai bine zis TEAPI!asa ca va rog frumos sa urmariti cu mare atentie lista cu castigatori si sa vedeti ce surpriza va asteapta si acolo.ce credeti?se repeta lista cu castigatorii!!!mereu sunt aceiasi castigatori!!!!!acum au mai introdus cateva nume noi in acea lista in rest sunt aceeasi.incercati sa nu va mai lasati pacalite de reclamele astea ciudate si prostesti.am a iti las un numar de telefon unde poti suna si sigur iti va raspunde cineva.eu am sunat si mi s-a raspuns.acesta e numarul si sper sa-ti fie de ajutor:0212044000 sau vezi ca in josul paginii ai acolo protectia consmatorului.e bine sa ii suni si pe aia de acolo sau sa te duci la ei.mult succes iti urez!!!
Publicat de Erzsebet Nagy, in 14 Aug 2010, la 00:43
Raspunde Citeaza
NU!!!!! Indiferent a cui noroc,daca a intrat cineva printre primii 1000 de participanti,s-ar fi bucurat de premiul garantat,la varsta mea , aproape 60 de ani, nu am nevoie de asa ceva,dar puteam sa ofer cadou unei tinere mame cu copil mic(printre care si nurorile mele cu doi nepotei)....De ce n-ai curaj sa-ti scri numele???
Publicat de anonim_10923, in 13 Aug 2010, la 10:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet Nagy (12 Aug 2010, 14:45)
...in propriul tau noroc?...

a, apropos : cu placere!
Publicat de Erzsebet Nagy, in 12 Aug 2010, la 14:45
Raspunde Citeaza
Dupa ce se vor afisa si ultimii 4 castigatori de blendere,voi explica cu un COD trimis dupa 01 martie ,ca ar fi putut castiga un blender,dar din motive intemeiate nu a mai avut cutia cu codul....asa ca nu vorbesc "din burta"...Sa-i sun ...nu pot astepta raspuns pt. vorbe in eter,pana cand nu ti se raspunde pe reclamatie in SCRIS negru pe alb.Nu am nici o problema cu cei de la INFOPROMOTII,de mai multi ani particip cu multe -multe coduri la diferite promotii,.....si nimic.....nimic....nimic,am pierdut increderea totala in ....deduceti voi in cine!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media