CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-14 mesaje din 14
Primirea premiilor
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Jun 2009, la 13:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: maria lazar (24 Jun 2009, 20:39)
Draga Maria,
Conform regulamentului, trebuia sa trimiti si declaratia de acord castigator (disponibila tot in pagina promotiei, de pe site-ul nostru) impreuna cu capacul, la adresa indicata. Daca nu ai facut-o, probabil ca aceasta este explicatia pentru faptul ca nu ai fost validata si nu ti-ai primit premiul.
Daca doresti sa afli toate detaliile, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului, spunandu-ne numele, prenumele, codul declarat castigator si telefonul cu care te-i inscris in campanie, precum si numele promotiei, iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice.
Publicat de maria lazar, in 24 Jun 2009, la 20:39
Raspunde Citeaza
am trimis datele mele personale si capacul castigator pe adresa luata din saitul infopromotii deoarece nu am primit plicul despre care mi s a spus la telefon. nici acum nu apare ca validat cu toate ca am castigat in decembrie si eu am incercat totusi ca datele sa ajunga la destinatie. e vina mea ca organizatorii nu au trimis cele necesare? ce e de facut? nu mai am incredere in astfel de promotii. nu o sa mai particip la astfel de concursuri pentru ca nu sunt serioase.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 May 2009, la 11:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: calugareanu loredana (29 May 2009, 11:45)
Draga Loredana,
sotul tau a fost contactat de organizatori in vederea validarii si i s-a explicat amanuntit care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmeze. Acum, din pacate, este prea tarziu.
Mult succes data viitoare!
Publicat de calugareanu loredana, in 29 May 2009, la 11:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (29 May 2009, 09:49)
Capacul il mai am insa eu nu am inteles ca trebuie trimis si capacul ci doar datele .In concluziese mai poate intra in posesia premiului ??????
Multumesc,
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 May 2009, la 10:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: calugareanu loredana (29 May 2009, 08:28)
Salut, Loredana!
Am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Domnul Daniel Calugareanu nu a fost validat pentru ca nu am primit de la el capacul cu codul cu care a castigat; de aceea nu si-a primit premiul. Am luat legatura cu domnul Calugareanu, care ne-a spus ca nu a trimis plicul respectiv si nici nu mai stie daca mai are capacul cu codul."

Va recomandam sa cititi cu atentie informatiile despre conditiile de participare si de validare pe care le publicam pe site, pentru a va primi premiile, in cazul in care sunteti declarati castigatori. Daca aveti neclaritati, intrebati-ne in timp util. La cateva luni dupa terminarea promotiei nu va mai putem ajuta prea mult, intrucat perioada de validare a castigatorilor a luat sfarsit.

Va dorim mult succes la premii de-acum inainte!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 May 2009, la 09:49
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: calugareanu loredana (29 May 2009, 08:28)
Draga Loredana,
am luat legatura cu organizatorii si le-am transmis mesajul tau. Speram sa revenim in curand cu un raspuns pentru tine.
Publicat de calugareanu loredana, in 29 May 2009, la 08:28
Raspunde Citeaza
Buna ziua ,
Ma nu mesc Calugareanu Loredana iar sotul meu a castigat un sandwich maker la promotia delma din luna decembtie si nici la aceasta ora nu a primit premiul a trimis datele de contact tot ...insa ....nimic.E se numeste Calugareanu Daniel.
Sper ca ve-ti olutiona aceasta problema
Multumesc,Daca sunte-ti amabili as dori sa imi dati un raspuns pe mail bose_elena@yahoo.com
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Apr 2009, la 16:48
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mariana Olaru (21 Apr 2009, 15:44)
Draga Mariana,
te rugam sa ne scrii un mesaj folosind formularul de contact si mentionand numele promotiei la care ai participat, numele, prenumele si adresa ta postala completa, iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice cum stau lucrurile.
Nu are sens sa fii malitioasa. Toti castigatorii validati si-au primit premiile sau, in cazul in care a aparut o greseala, aceasta va fi remediata si fiecare isi va primi premiul acasa.
Publicat de Mariana Olaru, in 21 Apr 2009, la 15:44
Raspunde Citeaza
Inteleg ca premiul meu ,constand -un sandwichmaker ,a fost validat dar nici pana in data de 21 aprilie 2009 nu a sosit .Sa fie o pacaleala de 1 aprilie ,sau nu sunteti de cuvant,sau poate la anul si la mai multi ani il voi primi.Precizez ca doresc un raspuns clar!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Apr 2009, la 23:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: regy (06 Apr 2009, 22:51)
Mesajul meu de mai jos era pentru Regy, desigur. De vina este ora inaintata
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Apr 2009, la 23:01
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (16 Mar 2009, 12:30)
Draga Regy,
te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne scrii numele, prenumele, adresa postala completa si numarul tau de telefon, impreuna cu numele promotiei si premiile pe care le asteptai. Ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca nu cumva s-a strecurat o greseala.
Succes!
Publicat de regy, in 06 Apr 2009, la 22:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (16 Mar 2009, 12:30)
da toate bune si frumoase ceea ce scrieti voi este ok pentru ca defapt asta se spune de la organizator ,dar este 6 aprilie si n-am primit nici macar una din cele doua sandwichmakere in conditiile ca am castigat chiar in prima saptamina de extrageri.cred ca au depasit bugetul asteapta sa se mai adune bani din telefoanele ce dau cei care au castigat din farfurii.poate .sant rea dar cica am castigat si doua farfurii am sunat si mare dezamagire am stat 15 min ascultand valsuri la telefon .da cat costa un asemenea telefon si cat costa o farfurie? e bun nu ?dar mesajul era ca am castigat a doua farfurie ,dar nu s-au deranjat sa-mi trimita doua mesaje separate .asta costa bani ma gandesc.sincer am avut o parere foarte buna despre ei ca doar vorbim despre doua firme ,dar deja ceva nu este ok.au trecut mai mult de 6 luni si nici vorba de venirea premiilor. va doresc toate cele bune
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 12:30
Raspunde Citeaza
Anuntul acesta trebuie citit! Va asigur ca este valabil pentru fiecare castigator. Daca ati indeplinit conditiile de validare trimitand prin posta declaratia de acord castigator si capacul cu codul castigator, va veti primi cu totii premiile acasa, cel tarziu in primele zile ale lunii aprilie.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Mar 2009, la 16:51
Raspunde Citeaza
Dragi vizitatori,
Va reamintim ca, in conformitate cu regulamentul, premiile campaniei Delma vor fi expediate castigatorilor prin Posta Romana, prin colet postal, in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009. Coletul postal va fi trimis cu confirmare de primire si valoare declarata fiecarui castigator.
Mult succes la premii tuturor!

Discutie noua   Adaugare mesaj
1-14 mesaje din 14
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media