CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Premiile promotiei Delma - mesaj de la organizatori
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Mar 2009, la 15:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: CEZAR LUCIAN MICHETEN (07 Mar 2009, 09:47)
Salut, Cezar!
Te referi la campania "Cu Delma castiga un sandwichmaker din ora in ora, zilnic", care are un alt subiect deschis pe forum, unde ai fi putut gasi raspunsul la intrebarea ta.

Il redam mai jos:
Conform regulamentului promotiei,
"6.12. Premiile Campaniei vor fi expediate castigatorilor prin Posta Romana, prin colet postal castigator, in perioada 30 ianuarie 2009 - 30 martie 2009. Coletul postal va fi trimis cu confirmare de primire si valoare declarata fiecarui castigator.

Asadar, daca ai fost declarat castigator si ai indeplinit conditiile de validare, iti vei primi premiul acasa pana la inceputul lunii aprilie.

Mult succes in continuare!
Publicat de CEZAR LUCIAN MICHETEN, in 07 Mar 2009, la 09:47
Raspunde Citeaza
Buna ziua .....in luna Decembrie daca imi aduc bine aminte am castigat un SANDWICH MAKER la promotie premiul pe care nu l-am primit nici in ziua de astazi....Va rog sa imi spuneti si mie care este situatia,,,

Va multumesc,
Cezar Micheten
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 05 Jun 2008, la 11:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet-Maria Marton (04 Jun 2008, 20:56)
Draga Erzsebet-Maria,
Plicul tau pentru validare a ajuns la organizatori in ultima transa, asa incat premiul iti va fi expediat cel mai probabil saptamana viitoare. Felicitari pentru castig!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 05 Jun 2008, la 10:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet-Maria Marton (04 Jun 2008, 20:56)
Draga Erzsebet-Maria,
Am transmis organizatorilor intrebarea ta si speram sa primim cat de curand un raspuns pentru tine. Te tinem la curent.
Publicat de Erzsebet-Maria Marton, in 04 Jun 2008, la 20:56
Raspunde Citeaza
Am castigat la concursul Delma-Gospodina bubulina un set veselie, am si fost validata dar inca nu mi-am primit settul; Ce se intimpla? cind o sa-l primesc?
Cu respect
Publicat de Moderator 1, in 23 Apr 2008, la 14:06
Raspunde Citeaza
Organizatorii promotiei Delma ne-aau transmis urmatorul mesaj:

Stimati castigatori,
premiile promotiei "Delma, gospodina, bubulina" constand in seturi "Veselie in bucatarie" va vor fi expediate prin posta in perioada 5-31 mai 2008.
Multumim tuturor pentru participare si va dorim un Paste Fericit!
Echipa Delma.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media