CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-29 mesaje din 29
Premiii mari
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jul 2008, la 16:57
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Iuliu Pasca (19 Jul 2008, 11:58)
Draga Iuliu,
Daca te referi, intr-adevar, la promotia Golden Brau, regulamentul acesteia a fost publicat de organizatori pe site-ul promotiei, www.goldenvip.ro.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jul 2008, la 17:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (21 Jul 2008, 17:03)
Draga Anonimule 2765,
Iti multumim foarte mult pentru mesaj. Ii vom contacta in cel mai scurt timp pe organizatorii promotiei Golden Brau.
Publicat de anonim_2765, in 21 Jul 2008, la 17:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (21 Jul 2008, 12:21)
Probabil se refera la noua promotie Golden Brau : "Cu Golden Brau ai cont de VIP"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jul 2008, la 12:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Iuliu Pasca (19 Jul 2008, 11:58)
Salut, Iuliu!
Nu stim despre ce promotie vorbesti. Poate ca organizatorii au uitat sa ne trimita regulamentul spre publicare. Cum se numeste promotia si la ce produse este?
Publicat de Iuliu Pasca, in 19 Jul 2008, la 11:58
Raspunde Citeaza
De ce in data de 19 iulie 2008 nu apare pe site Regulamentul pentru promotia din perioada 14 iulie 2008 - 31 august 2008 desi pe sticla de 2 L se face trimitere la site-ul respectiv?
In acest context, care este semnificatia inscriptionarii de sub capac 7500
2T5V
pentru promotia respectiva?
Publicat de anonim_2765, in 02 Jun 2008, la 06:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Celyn (01 Jun 2008, 13:37)

Publicat de Celyn, in 01 Jun 2008, la 13:37
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Celyn (31 May 2008, 19:10)
Draga Cipri. Ti-a picat pata pe mine!!???? In mod sincer te informez ca am trimis peste 30 sms-uri! Trimiteam cate 10 o data!La ;MAGGI;!!! Nu am putut trimite milioane pt, ca am si altele de facut!!!! Nu consum doar;MAGGI;!! Daca eram castigatoare precum norocosul( ;;COCOS 2 premii unul dupa altul de 2000euro, imi permiteam!! Privind seturile de tacamuri, eu am considerat ca la peste 30sms-uri, era normal sa primesc si eu un set deoarece am trimis fff, repede coduri de bare!!!Eu am seturi de tacamuri din Rusia din 1989, cand eram ghid! Sunt de argint!! Voiam si eu ,asa din lipsa de ocupatie, sa mi indeplineasca si mie ;MAGGI; un vis!!!! Dar se vede ca acest ;;MAGGI;; indeplineste visele ;norocosilor; cu 2000euri si cateva seturi de tacamuri!! Va anunt, dragilor, ca nu sunt ; INVIDIOAS; nu sunt necajita ca ;MAGGI; nu mi-a implinit nici un vis!!!!! Cu respect, va anunt ca incepand de acum am terminat orice colaborare, sau conversatie pe tema concursurilor!!! PRIVIND ;MODERATOR;1;Am vorbit de comunizm pentru ca am fost jignita de; anonim;, pe aceasta tema!!!Eu n-am facut niciodata politica de nici un fel!! Doream doar sa mi se raspunda corect la intrebarea mea!!! Probabilitatea matematica, a unui concurent, prezent la multe promotii, aceeasi persoana, de-a castiga in acelasi timp, 2000euro si cateva seturi de tacamuri!!(cocos gh) Nu sunt invidioasa pe nimeni! N-am trait si nu traiesc din premii!! : Dar nici asa proasta nu sunt!! Am trait si mai traiesc aici in Romania, de 58ani! Va multumesc si va rog abtineti-va de la comentarii la adresa persoanei mele! Eu n-am jignit pe nimeni , referitor la comentariile fiecaruia!! E;democratie, nu;????Avem dreptul sa ne spunem opinia!!! CU ACEASTA AM TERMINAT!!!!!!!!! SUCCES COCOSEILOR, GAINILOR TUTUROR,,, !!!! SA AVE TI O VARA PLACUTA!!! CU RESPECT PT, TOTI; CELYN,
Publicat de Cipri onofrei, in 01 Jun 2008, la 10:44
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Celyn (31 May 2008, 17:58)
de unde stiu cate mesaje ai trimis matale ? : " Publicat de celyn, in 31 May 2008, la 14:54
...;MAGGI; ..., un set de tacamuri, ar fi trebuit sa primesc in vreme ce am trimis peste ,30 sms-uri!..."
acum ma rog... daca ati vb serios sau cate milioane ati trimis peste acelea 30
Dar va rog sa vedeti si celalalt topic deschis - pt ca moderatorii chiar au nevoie de parerea voatra dragi vizitatori ai acestui topic "de scandal" - va asteapta unul mai interesant la "Ajutoooooor!!!!!! "
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Jun 2008, la 01:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (01 Jun 2008, 00:34)
Scurt nu a fost. La obiect, sper. Numai Celyn poate sti.
Iar numai tu, Anonim 2765, stii daca ai fost malitios sau nu. Merit un pic de usturime, pentru ca am legat doua cuvinte, savarsind astfel o greseala de ortografie ("demulte" premii). Asta era?
Daca nu ati fi atat de criptici, am afla si noi, chiar si sambata noaptea, sau duminica dimineata, ce va place si ce nu. Discutia dedicata insa se ingroapa sub posturi mai putin semnificative.
Publicat de anonim_2765, in 01 Jun 2008, la 00:40
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (01 Jun 2008, 00:35)
Acest emoticon era "comentariul" meu la raspunsul dat de moderator lui Celyn. Sugestiv suficient sper.
Am unul si pentru comentariul prin care Celyn imi raspunde : . La fel de sugestiv, sper!
Publicat de anonim_2765, in 01 Jun 2008, la 00:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 22:20)
Publicat de anonim_2765, in 01 Jun 2008, la 00:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 22:25)
Scurt si la obiect. Felicitari!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 22:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Iuly (31 May 2008, 18:56)
Draga Iuly,

tu cum crezi ca au facut acele persoane pentru a castiga atat demulte premii?

Sunt oameni pasionati de promotii cu premii, care participa la toate promotiile si trimit foarte, foarte multe ambalaje sau coduri de inscriere - unii peste 100, altii uneori chiar peste 1.000!

Este firesc asadar ca o persoana care a trimis 100 de ambalaje sa aiba de 100 de ori mai multe sanse de castig decat o persoana care a trimis un singur ambalaj, nu-i asa? Sunt oameni care fac calcule matematice si care au multa experienta in participarea la promotii, reusind sa castige de foarte multe ori. Te asiguram ca aceste lucruri sunt perfect legale. Daca omul a cheltuit milioane de lei pe produsele participante, este riscul lui, dar si castigul poate fi uneori pe masura, sau chiar mai mare.

Norocul este orb. Poate iesi la tragerea la sorti fie cineva care a trimis 1000 de plicuri, fie cineva care a trimis un singur plic pe toata durata promotiei.

In functie de cat de mult iti doresti premiul, poti aplica teoria probabilitatii, poti studia foarte atent regulamentul si poti trimite foarte multe coduri sau produse participante, marindu-ti sansele de castig.

Logic, nu? Mult succes tuturor!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 22:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Celyn (31 May 2008, 19:10)
Draga Celyn,
Probabil ca esti mai noua pe site-ul nostru. Aici nu este un loc de intepaturi reciproce si nici un forum de politica. Sunt site-uri specializate cu forumuri mai "mustoase" pentru a-ti posta optiunile politice.

Ti-am sters deja o discutie care nu avea alt subiect decat binefacerile comunismului si rautatile democratiei in care traim, nu pentru altceva decat pentru inadecvarea la subiect Aici vorbim participarea la promotii, despre premii, mecanisme etc. Infopromotii este un site independent din toate punctele de vedere. Maine sunt alegerile si nu vrem sa influentam pe nimeni, nici prin ceea ce publicam noi, nici prin ceea ce lasam sa apara publicat.

Iti recomandam, draga Celyn, sa citesti cu atentie Termenii si conditiile de utilizare a site-ului nostru si, stiind ca tinem cont de parerea ta si de a celorlalti participanti, sa o exprimi la subiect si pe tonul politicos pe care ai vrea sa-l auzi ca raspuns.

Daca nu esti de acord cu Termenii si Conditiile de utilizare a site-ului nostru, nu vrem sa te retinem. Ai destule locuri unde sa-ti expui punctul de vedere. Aici este vorba nu de politica, ci de promotii cu premii. Nu este loc de intepaturi si propaganda - nici comunista, nici de alt fel. Aici oamenii intreaba despre promotii si primesc raspunsuri. Cu mai multa seriozitate decat cred ca iti imaginezi.

Mult succes la premii!
Publicat de Celyn, in 31 May 2008, la 19:10
Raspunde Citeaza
Dragutule!!!!!!! Vai de mama voastra!!! Vorbesti de comunizm??? A fost fffff. bine, pt, ca; munceam, aveam si eram fericiti! Noi generatia din 45 incoace, am muncit , am primit casa de la comunisti, iar daca ai fost harnic aveai de toate! Cate crime sunt azi??? Cati copiii se sinucid?? Violuri si de toate! Pe vremea lui Ceau asa ceva nu se-tampla! Erai puturos te ducea la munca departe la , canal.!N-a murit nimeni de foame in comunizm! Atunci eram ghid la ojt, in concediu si plecam de 3ori in stainatate , anual! Aveam bani imi permiteam! mergeam in Ungaria, Bulgaria Polonia Cehia, Rusia! Azi , cu salariile mizere sau pensiile mici ,unde pleci??? Nicaieri! Nu mai vorbiti sa va aflati doar in treaba! Privind premiile te anunt stimabile, ca scriu la toate revistele, practice, ioana si multe altele ca sunt destule si sunt premiata lunar! Eu particip din placere! Cand nu mi ajung banii muncesc la masina, de voie, cos, sunt maistru croitor, asa imi rezolv necesitatile1 Nu-mi purta grija norocului meu! Eu am muncit pe vremea comunizmului si mi-am facut de toate! Nu stiu tu care mi-ai raspuns acum mie (Celyn) cand vei avea ce am eu in casa mea! Poate nici in 100ani, in democratia voastra, bolnava!
Publicat de Iuly, in 31 May 2008, la 18:56
Raspunde Citeaza
Nu stiu de ce deranjeaza pe unele persoane faptul ca noi observam si nu suntem prosti!! Da am accesat si eu promotiile din aceasta p-erioada si am constatat cu bucurie ca unele persoane sunt abonate la castiguri la multe promotii! Cocos, IIIES, DRAGOMIR, nu la un premiu ci la multe! Mii de euro, multe tacamuri, cateva bonuri valorice de la metro! Poate aceste persoane miraculoase , ne dau reteta! Asa doar ca sa nu murim prosti!
Publicat de anonim_2765, in 31 May 2008, la 18:54
Raspunde Citeaza
Da ! E adevarat! Traim in Romania... Va amintiti ? Tara aceea in care se visa ca toata lumea sa fie egala, incolonata, si ...restul e istorie. Chestia asta cu " toata lumea sa castige" ma duce cu gandul exact la perioada rememorata la inceput. Nu cred ca e cazul sa va reamintesc cum a sfarsit multiubitul comunism . Cu regrete pentru pauza in care a intrat norocul dumneavoastra va reamintesc cu respect ca un premiu nu este un ajutor umanitar, care se distribuie in cantitati mici si egale , sa ajunga la toata lumea, ci o chestie care tine chiar de el, de ....noroc. Ups! Nu va mai suparati pe norocul altora numai si numai pentru ca al dumneavoastra este in somaj. Ii recomand(norocului dumneavoastra) sa-si caute de munca si sa nu mai tanjeasca la ceea ce altii (recte norocul altora) obtin prin munca si ...talent. NU VA FURA NIMENI NIMIC !!! E un joc. Ce sa-i faci...nu prea seamana cu o joaca de-a comunisul. aici nu e pe principiul putin pentru toti, ci MULT PENTRU CINE ARE NOROC!!!!
Publicat de Celyn, in 31 May 2008, la 17:58
Raspunde Citeaza
Stimabile, Cipri Onofrei! Mi se pare ca, va cam , baga ti nasul, raspunzand fara sa stiti!!De unde stiti cate ,sms-uri, am trimis eu???La acest concurs? La ,Maggi, Si cat de repede???? Va anunt ca, sunt la curent cu toate concursurile! Cand acestea au fost, extrase cinstit, in anii trecuti, am castigat si eu! Premii!!!!! La ,Maggi, Delikat, ,,,,, si alte multe concursuri!!! Nu mii de euro , precum unii acum si nici seturi multe! Am castigat unul si bun!! UNUL!!! Asa mi se pare ,normal! sa castige fiecare , daca participa! 1000E, in loc s-o dea la unul trebuiai s-o dea la 10!!Daca este un concurs cinstit! Precis ave ti ceva , cota parte, de va tot bagati ,nasu! Ia mai stati si vedeti-va de ale voastre!Sunt libera sa scriu ce gandesc, atata timp cat ,nu jignesc, pe nimeni! As vrea sa-mi arate solutia matematic de-a castiga unul dupa altul un om 6premii!! Probabilitatea, daca se face ,cinstit,! Cum se tot ,trambiteaza,!Dar traim in ,Romania, tara tuturor probabilitatilor! asa ca, mersi pentru comentariu1 Alta data, abtineti-va1 SERVUS!!
Publicat de Moderator 1, in 19 Apr 2008, la 11:52
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: AURA G.G. (18 Apr 2008, 23:16)
Salut, Aura!
De cele mai multe ori, daca inscrierea ta este desemnata castigatoare, vei fi sunata sau vei primi un SMS de la organizatori prin care vei fi anuntata despre castig si informata despre ce conditii trebuie sa mai indeplinesti pentru validare. Dupa validare, numele tau este publicat pe lista castigatorilor. La unele promotii, afli daca ai castigat numai uitandu-te pelistele de castigatori de pe site.
Afli care este procedura pentru fiecare promotie citind cu atentie regulamentul, la sectiunile: anuntarea castigatorilor/ validarea castigatorilor/ acordarea premiilor.
Publicat de AURA G.G., in 18 Apr 2008, la 23:16
Raspunde Citeaza
Serbus . In cazul in care castigi( cod trimis prin SMS ) cum afli, prin telefon( suntem sunati ) sau trebuie sa urmaresti lista castigatorilor ?
Publicat de Cipri onofrei, in 10 Apr 2008, la 14:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_4292 (06 Apr 2008, 13:26)
cam asa e ... unii participa doar cu cateva ...2...3. buc altii cu cateva sute ... daca e ai noroc tu cel care ai trimis doar 3-4 coduri vei putea castiga 2-3 premii pe cand cel care a trimis 100 poate castiga la fel ca tine sau chir nici unul... bine aici nu e chiar asa in cazul dl cocos speram ca vor fi si vremuri mai bune
bft
Publicat de Moderator 1, in 09 Apr 2008, la 09:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: clara-mariana ivascu (08 Apr 2008, 20:02)
Salut, Clara-Mariana!
Daca te referi la promotia Maggi, cauta pe site-ul nostru pagina promotiei Maggi (intra in sectiunea "Alimente, bauturi" din dreapta si da click pe numele promotiei Maggi). Vei gasi in pagina promotiei, sus, in dreapta imaginii, instructiuni pe scurt despre participarea la aceasta promotie. Citeste si comentariile primite de la alti vizitatori, in caz ca intampini dificultati. Succes!
Publicat de clara-mariana ivascu, in 08 Apr 2008, la 20:02
Raspunde Citeaza
unde se pot inscrie codurile de pe plicurile ,,secretul gustului" ???
Publicat de anonim_4354, in 08 Apr 2008, la 09:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (04 Apr 2008, 16:24)
Asta are ceva serviciu free de SMS?
Publicat de Vali Carausiu, in 08 Apr 2008, la 09:27
Raspunde Citeaza
Bine v-am gasit pe acest forum
Publicat de [Cont sters]: anonim_4292, in 06 Apr 2008, la 13:26
Raspunde Citeaza
Bineinteles ca toate premiile se cistiga cinstit, numai ca unii participa cu citeva sute de SMS , ca in cazul celebrului COCOS , probabil ca are un magazin unde vinde produsele dupa incheierea promotiei.Daca participi cu un plic....slabe sanse, ia uitati-va cite premii au luat altii.Nu fiti fraieri.
Publicat de anonim_2765, in 04 Apr 2008, la 16:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (04 Apr 2008, 15:44)
...La asa intrebare...asa raspuns... No offense...
Publicat de Moderator 1, in 04 Apr 2008, la 15:44
Raspunde Citeaza
Bineinteles ca toate premiile se castiga cinstit. Trebuie doar sa ai cunostinta despre regulament.
Publicat de anonim_4354, in 28 Mar 2008, la 10:04
Raspunde Citeaza
Premiile mari se castiga cinstit sau se dau intre cunostinte?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-29 mesaje din 29
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media