CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Parerile voastre despre premii
Publicat de daniela dragoi, in 27 Jul 2008, la 00:14
Raspunde Citeaza
am castigat o excursie la Bucuresti.a fost foarte frumos,o organizare perfecta, multumesc delma,multumesc ana maria si asteptam CD de la tine
Publicat de vali, in 05 Jun 2008, la 17:49
Raspunde Citeaza
buna ziua! In primul rand multumesc pentu premii!
Am castigat un sandwich maker pe care fiul meu il foloseste zilnic cand vine de la scoala, isi face sandwich-uri calde . Am castigat si un set "veselie in bucatarie" . Radiocd-ul l-am adus la serviciu ca sa ascultam {eu si colegii} muzica iar cuptorul de paine i l-am promis soacrei sa-i fie de ajutor.{Ea la tara coace paine in fiecare zi si-i este mult mai de ajutor ei decat mie}
multumesc Delma,MULTUMESC INFOPROMOTII!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 14:21
Raspunde Citeaza
Ne povesteste vreunul dintre castigatorii premiilor constand in excursii la Bucuresti si invitatie la concertul lui Stefan Banica Jr. impresiile sale?
Ne spune cineva care a castigat premiul constand in set "veselie in bucatarie" cum se distreaza ascultand muzica si cum iese painea cu noul sau cuptor?
Ne povestiti ce sandwich-uri preparati cu sandwich maker-ul Philips castigat ca premiu garantat?
Vrem sa mai auzim lucruri frumoase de la voi
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media