CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-17 mesaje din 17
PROMOTIA DOVE =APA DE PLOAIE?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 Feb 2009, la 15:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mihaela popa (12 Feb 2009, 19:45)
Draga Mihaela,
Ai inteles gresit. Nu avem de ce sa ne eschivam. Noi nu suntem organizatorii promotiilor prezentate pe acest site (cu exceptia campaniei "Promotia Anului").

Ceea ce facem noi este sa prezentam toate detaliile despre promotiile organizate de marile companii din Romania si sa preluam mesajele voastre despre acestea pe durata fiecarei campanii in parte si pana dupa expirarea perioadei de revendicare a premiilor.

Te-am indrumat sa consulti regulamentul si actul aditional al acestuia publicate in pagina promotiei de pe site-ul nostru, in arhiva, pentru ca acolo poti gasi toate detaliile oficiale despre validare si un numar de telefon la care poti adresa intrebari.

Asta este tot ce putem face noi in acest moment pentru tine. Pe viitor, daca ai nelamuriri, este bine sa ne anunti din timpul campaniei, pentru a putea lua legatura cu organizatorii.

iti dorim mult succes la premii.
Publicat de mihaela popa, in 12 Feb 2009, la 19:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (12 Feb 2009, 15:52)
de la primul mesaj in care mi-ati spus ..e coincidenta de nume si pana la "citeste regulamentul cu atentie" e cale lunga.deci..de cand am zis ca pot demonstra ca sunt singura persoana in localitate cu numele acesta ati inceput sa eschivati....eu pot demonstra ca nu am fost sunata de cei de la dove...si vreau dovada ca am fost sunata si nu am fost gasita.in plus am citit regulamentul cu foarte mare atentie.oare daca lansez un apel catre cei care au castigat la promotia dove si nu au fost "gasiti " de cei de la dove cati credeti ca vor da curs apelului meu?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Feb 2009, la 15:52
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mihaela popa (12 Feb 2009, 15:31)
Citeste regulamentul promotiei, aflat in arhiva. Au fost invalidati in primele zile castigatorii care nu au putut fi contactati telefonic, apoi cei care nu au putut prezenta produsul cu codul unic castigator si doar ceilalti, validati, si-au primit premiul si au fost validati. Citeste cu atentie conditiile de validare a castigatorilor si inmanare a premiilor.
Publicat de mihaela popa, in 12 Feb 2009, la 15:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (12 Feb 2009, 15:16)
si ce se intampla daca pot demonstra ca sunt singura persoana in localitate cu numele acesta? ?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Feb 2009, la 15:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mihaela popa (11 Feb 2009, 15:27)
Toti castigatorii publicati pe lista Dove "Ai inca 5000 de motive sa te simti frumoasa" sunt validati. La unii scrie in mod explicit, la unii nu, dar nu scrie la niciunul "invalidat". Au trecut doi ani de la promotia aceasta, iar perioada de revendicare a premiilor a expirat demult. De-a lungul timpului am primit numeroase solicitari de la vizitatori care "si-au vazut numele pe lista", desi nici macar nu participasera la promotia respectiva. Te asiguram asadar ca trebuie sa fie o coincidenta de nume.
Publicat de mihaela popa, in 11 Feb 2009, la 15:27
Raspunde Citeaza
in localitatea in care stau nu prea mai exista persoane cu acelasi nume ca meu...iar premiul apare ca nefiind validat.m-ar interesa adresa castigatorului sau nu stiu ...ceva sa vad daca chiar e alta persoana!
multumesc pentru raspuns!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 11 Feb 2009, la 13:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mihaela popa (10 Feb 2009, 21:46)
Draga Mihaela,
Cu siguranta, este o coincidenta de nume.
Inainte de a fi publicate numele castigatorilor pe site-ul nostru, castigatorii au fost contactati de organizatori, apoi au prezentat ambalajul castigator pentru a fi validati si si-au primit premiul.
Mult succes la premii!
Publicat de mihaela popa, in 10 Feb 2009, la 21:46
Raspunde Citeaza
si eu am aflat astazi cu stupoare ca sunt printre castigatorii unei perlute !
si nu am fost sunata sau contactata sa mi se spuna acest lucru!
ce mai pot face..?
voi ati primit premiile?
multumesc celor care imi vor raspunde!!
Publicat de anghel cristina, in 08 May 2008, la 14:40
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anghel cristina (08 May 2008, 14:20)
ok multumesc frumos ! ma bucurasem si eu un piculet ...desi stima eu ca nu primesc nimic gratis
Publicat de Moderator 1, in 08 May 2008, la 14:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anghel cristina (08 May 2008, 14:20)
Cristina, cred ca este vorba despre o coincidenta de nume. Pentru aceasta promotie, organizatorii au sunat intai pe fiecare castigator, s-au indeplinit formalitatile de validare si de-abia apoi au fost publicate numele castigatorilor.
Publicat de anghel cristina, in 08 May 2008, la 14:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (04 Feb 2008, 11:59)
eu sunt in lista castigatorilor dar nu m-a anuntat nimeni ca am castigat ceva ...sau cum se face numai pe mail te anunta ?
Publicat de Moderator 1, in 04 Feb 2008, la 11:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: NADUK (01 Feb 2008, 20:32)
Nadia,
am aflat care este situatia premiului tau. Organizatorii ti l-au trimis, insa nu erai acasa cand a sosit curierul, astfel incat pachetul a fost returnat la sediu. Te vor contacta ei direct pentru a stabili detaliile unei noi livrari. Cat despre faptul ca numele tau nu figureaza pe lista de castigatori publicata pe site, asa cum ti-am scris si pe e-mail, explicatia este simpla: numele castigatorilor se publica numai dupa indeplinirea tuturor formalitatilor de validare si dupa inmanarea premiului. Asadar, daca ai grija sa stai acasa cand vine curierul, iti primesti perla si iti vezi si numele pe lista de castigatori.
Succes tuturor!
Publicat de Moderator 1, in 03 Feb 2008, la 21:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ELENA-NADIA DUMITRASCU (02 Feb 2008, 19:29)
Elena,
Ti-am sters comentariul, asa cum ai cerut, dar pana la urma tu ai inteles ce trebuia sa faci? Tot nu am primit un e-mail de la tine. Am copiat insa datele din mesajul tau precedent, inainte de a-l sterge si vom transmite organizatorilor informatiile, rugandu-i sa ne spuna in ce stadiu se afla expedierea premiului tau, daca figurezi printre castigatori. Daca ne trimiteai un mesaj pe mail, ne era mai simplu sa-ti raspundem direct si rapid. Vom face tot posibilul sa te ajutam.
Publicat de ELENA-NADIA DUMITRASCU, in 02 Feb 2008, la 19:30
Raspunde Citeaza
mii de scuze pt scrisul cu caractere mari
Publicat de ELENA-NADIA DUMITRASCU, in 02 Feb 2008, la 19:29
Raspunde Citeaza
NU AM CITIT CU TOATA ATENTIA SI VA ROG FRUMOS SA STERGETI MESAJUL MEU PT CA MI-AM SCRIS ADRESA LA VEDERE IN LOC S-O SCRIU IN RUBRICA DEJA EXISTENTA.MULTUMESC FRUMOS
Publicat de Moderator 1, in 02 Feb 2008, la 11:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: NADUK (01 Feb 2008, 20:32)
Naduk,
au mai fost intarzieri. Poti citi pe forumul acesta, toti cei care au fost anuntati ca au castigat si-au primit perlele. Suna la telefonul campaniei, daca nu ai facut-o recent si intreaba-i despre situatia premiului tau. O alta varianta este sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de "Contact" din josul paginii si sa ne dai numele, prenumele, adresa completa si un numar de telefon la care sa poti fi contactat, iar noi vom transmite mesajul tau organizatorilor si ii vom ruga sa verifice in baza de date. Citeste toate discutiile de aici (si de la discutia "Bune si rele despre www.infopromotii.ro") si vei vedea ca toate celelalte situatii similare s-au lamurit. De ce ar fi altfel cazul tau, daca ceea ce spui este adevarat?
Succes!
P.S.: nu mai scrie cu MAJUSCULE. Este obositor si lasa impresia ca tipi.
Publicat de NADUK, in 01 Feb 2008, la 20:32
Raspunde Citeaza
LA CAPITOLUL "AI 5000 DE MOTIVE SA TE BUCURI",DOVE NU MI-A ADUS O BUCURIE CI,DIMPOTRIVA.VA SPUN CA M-AU SUNAT LA 6 DEC 2007,DE MOS NICOLAE,MI-AU LUAT DATELE SI MI S-A SPUS CA AM CASTIGAT O PERLUTA.BUUN,SUNTEM IN 2008,1 FEB SI NICI VORBA DE PERLUTA IN CASA MEA.LE-AM DAT TELEFON DE 3 ORI SI MI S-A SPUS CA ,DA,SUNT IN BAZA DE DATE DAR CA A INTARZIAT DIN CAUZA SARBATORILOR,OK,DAR DEJA CRED CA E PREA MULT .M-AM GANDIT DACA A MAI PATIT SI ALTCINEVA LUCRUL ACESTA.PE MINE M-AU DEZAMAGIT.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-17 mesaje din 17
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media