CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Nelamurire
Publicat de Ada ., in 26 Apr 2010, la 13:09
Raspunde Citeaza
Scuze ptr mesajul gol ...

Guler, de ce ti se pare ironic raspunsul? E foarte real,. Uite, eu umblu zi de zi cu o punga plina de ambalaje dupa mine, oriunde m-as duce si oricand. Daca le presezi frumos si le prinzi cu un elastic ocupa foarte putin spatiu, crede-ma. Probabil nu iti dai seama , dar comentariile tale au drept sursa (si) invidia. Asta pana in ziua in care te vei numara si tu printre castigatori. Atunci vei inceta carcoteala, cu siguranta...E pacat sa iti irosesti energia astfel..Si, da, acel ketchup chiar nu participa la Knorr. De ce te deranjeaza adevarul? ...Iti doresc muuuult muuult succes si sa te vedem curand printre marii castigatori ai oricarei promotii iti doresti.
Publicat de anonim_10923, in 21 Apr 2010, la 15:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Guler Memet (21 Apr 2010, 12:27)
Inca ceva : despre ce ketchup vorbesti? Nu stiu daca cei de la Knorr au in portofoliu si acest sortiment, dar sigur-sigur nu participa la acesta promotie...Vezi ca nu esti prea in tema cu ce se mananca aceasta campanie? Crezi ca domnul Cocos pe care il invoaca toata lumea de zor face asemenea confuzii? Nu prea cred...cine vrea sa castige citeste cu mare atentie regulamentul si stie exact ce trebuie sa cumpere si cu ce trebuie sa participe...E mai neplacut pentru unii dintre noi cei care nu am castigat sa vedem ca altii castiga si noi nu, dar...poate va veni si vremea noastra, nu? Bine, nu si daca in traistuta vom cara ambalaje de ketchup
Publicat de anonim_10923, in 21 Apr 2010, la 14:48
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Guler Memet (21 Apr 2010, 12:27)
Ti se pare neverosimil ca cineva sa umble permanent cu ambalajele de la Knorr dupa el? Esti hazlie Te rog sa ma scuzi, dar ma amuza naivitatea ta Poate nu stii cata lume umbla cu traistuta dupa ea zi de zi de cand a inceput aceasta campanie. Sa stii ca acele borcane nu tb carate , ci doar etichetele lor, asa cum au explicat chiar organizatorii raspunzand cuiva aici pe infopromotii. Si in acest fel "pachetul" nici macar nu este foarte voluminos...dimpotriva Crede-ma ca sunt mii de persoane care nu scapa o secunda din ochi traistuta cu ambalaje...Numai eu cunosc cateva zeci de persoane care la o perchezitie inopinata ar fi gasite vinovate de...posesie de ambalaje knorr )))) De ce ti se pare bizar? Adica eu cumpar atatea produse (le am apropae pe toate), ma inscriu, si apoi risc sa ma sune si sa nu am ambalajele la mine??? Pai atunci de ce ma mai inscriu? Ciudat ar fi sa ma inscriu cu atatea sanse la extragere avand multe ambalaje si apoi sa umblu fara ele, riscand ca in cazul in care m-ar suna sa castig...experienta ))) faptul ca tui nu ai prea multe produse, sau daca ai nu le care duipa tine non stop nu inseamna ca toata lumea face la fel. Te sfatuiesc sa nu iti rosti sansa de a castiga un premiu mare ....daca te-ai inscris cara mereu ambalajele dupa tine, altfel iti va parea rau asa cum cu siguranta le pare rau celor care au avut sansa de a fi alesi din atatea si atatea inscrieri si in loc sa castige 17.000 de euro au castigat....100...
Publicat de [Cont sters]: Guler Memet, in 21 Apr 2010, la 12:27
Raspunde Citeaza
Pana la proba contrarie,da, nu se stie cine e in spatele acelui nr de telefon totusi este ciudat ca acest COCOS GHEORGHE (imi cer scuze ,nu am nimic cu el)a castigat de N ori la toate concursurile. Cred ca are nr. de telefon in baza de date,se stie cine este si este sunat tot timpul. Acelasi comentariu si despre STANCA . Cum au castigat cei doi STANCA? Oare au umblat cu toate ambalajele dupa ei tot timpul? Inclusiv cu borcanele de mustar?Sau cu sticlele de ketchup?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media