CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-19 mesaje din 19
NOU! Castiga premii garantate cu Delma si Infopromotii!
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (16 Apr 2008, 17:19)
ma scuzati ca vam trimis de mai multe ori din greseala multumesc pt raspuns
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:46
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (16 Apr 2008, 17:19)
da dar am vazut acuma ca numa pina la ora unu ieri a fost promotia iar eu am trimis aseara in jur de ora 21 e valabil ca am primit inapoi mes ca e valid si unu dintre prietenii care iam scris au trimis mai repede codu dimineata eu am trimis mes seara pe net
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 17:20
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: simon sultana (16 Apr 2008, 17:08)
Draga Sultana, probabil ca a fost o neintelegere. Cred ca operatorul de la Infoline nu a inteles ca te referi la inscrierea prin mecanismul "Trimite unui prieten" (care nu presupune tragere la sorti) si a crezut ca te-ai inscris trimitand un SMS cu cod unic (care intra in tragerea la sorti). Stai linistita, regulile promotiei nu se schimba fara sa fiti anuntati.

Este suficient sa postezi un mesaj intr-o singura discutie de pe forum, nu trebuie sa scrii in 3 discutii. Dupa cum stii, iti raspundem cat se poate de repede!
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 17:19
Raspunde Citeaza
Draga Sultana, probabil ca a fost o neintelegere. Cred ca operatorul de la Infoline nu a inteles ca te referi la inscrierea prin mecanismul "Trimite unui prieten" (care nu presupune tragere la sorti) si a crezut ca te-ai inscris trimitand un SMS cu cod unic (care intra in tragerea la sorti). Stai linistita, regulile promotiei nu se schimba fara sa fiti anuntati.

Este suficient sa postezi un mesaj intr-o singura discutie de pe forum, nu trebuie sa scrii in 3 discutii. Dupa cum stii, iti raspundem cat se poate de repede!
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 17:17
Raspunde Citeaza
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (09 Apr 2008, 12:01)
am trimis aseara mesaj la trei prieteni si ei au trimis fiecare cite un cod promotie dar azi am sunat la nr de telef si am vb cu un moderator si a spus ca trebuie sa se traga la sorti ca sa cistigi dar in regulament nu scrie asa care e adevaru va multumesc daca ati pute sa imi raspundeti sau a fost vrajeala ca sa trimiti la trei prieteni
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:03
Raspunde Citeaza
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:03
Raspunde Citeaza
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: simon sultana (15 Apr 2008, 22:57)
sal
Publicat de simon sultana, in 16 Apr 2008, la 17:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: simon sultana (15 Apr 2008, 23:11)
am trimis aseara mesaju la trei prieteni si ei tot aseara aseara au trimis cod promotie dar unu cred ca a trimis mai rpede cod ca si mine mesaju pot sa stiu cum pot sa aflu daca cistig si cind multumesc
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 16:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: simon sultana (15 Apr 2008, 23:11)
Salut, Sultana!
Daca ai respectat intocmai conditiile de inscriere si cei trei prieteni au trimis coduri unice valide de pe numerele de telefon indicate de tine, urmeaza sa fii sunata de catre organizatori si instiintata despre premiu. Procedurile de validare sunt in plina desfasurare, asa ca ai putina rabdare
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 23:11
Raspunde Citeaza
ASTEPT RASPUNS ACUMA SEARA DACA SE POATE VA MULTUMESC
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 23:10
Raspunde Citeaza
am invitat trei prieteni la promotia DELMA
si ei au trimis mesaj fiecare cite un cod promotie acuma seara as vrea sa stiu daca cistig un SANDWICH MARKER PHILPS si cum pot sa stiu daca am cistigat sau e adevarata promotia MULTUMESC
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 22:57
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: simon sultana (15 Apr 2008, 22:39)
am trimis acuma seara la trei prieteni mesaj si ei au trimis fiecare cite un cod promotie o sa cistig un SANDWICH MARKER PHILIPS cum o sa aflu daca cistig
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 22:53
Raspunde Citeaza
am trimis acuma seara la trei prieteni mesaj si ei au trimis fiecare cite un cod promotie o sa cistig un SANDWICH MARKER PHILIPS cum o sa aflu daca cistig
Publicat de Moderator 1, in 15 Apr 2008, la 22:46
Raspunde Citeaza
Salut, Sultana!
Am primit deja si am publicat prima lista de castigatori validati. Pe masura ce avanseaza procesul de validare, organizatorii promotiei ne vor mai trimite liste, iar noi le vom publica. Speram ca acest lucru sa se faca zilnic (in zilele lucratoare, desigur).
Mult succes la premii tuturor!
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 22:39
Raspunde Citeaza
vrea sa stiu daca am trimis la trei prieteni mesaj si ei au trimis si ei fiecare cite un cod cistig sau nu de unde pot sti
multumesc
Publicat de simon sultana, in 15 Apr 2008, la 22:37
Raspunde Citeaza
am trimis si eu la trei prieteni mesaj si ei au trimis fiecare cite un cod vreau sa vad daca cistig ceva
Publicat de Moderator 1, in 09 Apr 2008, la 12:01
Raspunde Citeaza
Incepand cu data de 9 aprilie, poti catiga premii garantate la aceasta promotie folosind functia "Trimite unui prieten" din pagina promotiei Delma de pe Infopromotii si invitand 3 prieteni sa se inscrie in promotie. Citeste rezumatele despre mecanism si premii din pagina promotiei Delma (sus, in dreapta imaginii) si afla toate detaliile din actul aditional atasat. Succes!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-19 mesaje din 19
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media